ORMUS

0
Dodaj do porównania

ORME (Ormus, Ormusy) to czyste monoatomowe formy (pojedyncze, niezwiązane atomy) takich pierwiastków, jak złoto, iryd, srebro, rod, platyna (metale szlachetne).

Produkty z ORMUSEM
Kategoria:

ORMUS MPE

 

O zwiększonej zawartości związków magnezu i potasu

MIKROELEMENTY I MINERAŁY POZYSKANE Z SOLI KAMIENNYCH POLSKICH I EGIPSKICH

ORME to skrót angielskiej nazwy Orbitally Rearranged Monoatomic Elements, co w wolnym tłumaczeniu znaczy Orbitalnie Przekształcone Pierwiastki Monoatomowe. ORME (Ormus, Ormusy) to czyste monoatomowe formy (pojedyncze nie związane atomy) takich pierwiastków, jak złoto, iryd, srebro, rod, platyna (metale szlachetne). Pierwiastki te w stanie ORME tracą swoje metaliczne właściwości, zmieniając się w nadprzewodnik i osiągając tym samym stan kompletnego rezonansu z polem magnetycznym Meissnera, gdzie elektrony przyciągają się w parach i dosłownie zmieniają się w fotony światła. Takim pierwiastkom, znanym już cztery tysiąclecia temu, ale dzisiaj nieco zapomnianym, przypisuje się właściwości energetyczne, lecznicze, a nawet mistyczne.

David Hudson (odkrywca ORME) nie uważa jednak Ormusu za panaceum na wszelkie dolegliwości mówiąc, że to substancja życia, która jest po to, aby doskonalić nasz organizm oraz osiągnać komunię

z duchem. Wiadomo, że monoatomowe pierwiastki synchronizują półkule mózgowe, wprowadzają mózg w stan theta (7-12 hz), co ponoć wpływa na wzrost inteligencji, zwiększa kreatywność i zmniejsza stres.

ORMUS MPE otrzymywany jest, tzw. metoda mokra z dwóch rodzajów soli:

– polskiej soli kamiennej wydobywanej w Kłodawie oraz

– egipskiej soli kamiennej, wydobywanej w legendarnej rajskiej Oazie Siwy.

Sól kłodawska, oprócz chlorku sodu zawiera także zwiększoną ilość związków magnezu i potasu w postaci glinek, karnalitu (chlorek magnezu i potasu), kizerytu (siarczan magnezu), które nadają soli nieco gorzkawy smak. Wydobywana jest w Kopali Soli w Kłodawie. Powstała ona z Pramorza, które istniało na tamtych terenach w okresie Permu, tj. około 250 mln lat temu. Wydobywana jest tradycyjnymi metodami górniczymi i naszym zdaniem jest to jedna z najlepszych soli na świecie.

Legendarna Oaza Wahat Siwah – oznacza „Kraine Palm” położona jest w zachodnim Egipcie z dala od innych zamieszkałych miejsc, na skraju Wielkiego Morza Piasku – Pustyni Libijskiej. Przez setki lat była zapomniana pozostała właściwie niezmieniona do naszych czasów. Dopiero w latach 80. XX wieku połączono ją z drogami z resztą kraju. Sól egipska, z której produkujemy nasz Ormus, powstała w wyniku unikalnych zjawisk geologicznych. Wydobywana jest odkrywkowo z pokładów leżących niedaleko Siwy położonych 18 metrów poniżej poziomu morza. Pokłady te powstały

miliony lat temu z Pramorza, którego pozostałością jest dzisiejsze Morze Śródziemne. Naszym zdaniem sól ta posiada bardzo dobre właściwości energetyczne, działające szczególnie na dolne czakry w ciele człowieka.

ORMUS TEN ZAWIERA OPRÓCZ PIERWIASTKÓW W STANIE ORME TAKŻE POTAS I MAGNEZ ORAZ GLINKI MINERALNE.

DAWKOWANIE ROZTWORU 25% DO PODLEWANIA ROŚLIN:

3 ml (1 łyżeczka) roztworu rozpuścić w 3-5 litrów przefiltrowanej wody. Podlewać po wykiełkowaniu, w

okresie wzrostu roślin lub zawiązywania się owoców, 1-2 razy w tygodniu. Przed użyciem dobrze wymieszać.

Nie wystawiać na bezpośrednie działanie słońca i promieniowania elektromagnetycznego,

w tym promieni Roentgena, mikrofal, urządzeń elektrycznych.

ZE WZGLĘDU NA BRAK WSZYSTKICH BADAN PRZEWIDZIANYCH DLA SUPLEMENTÓW DIETY, NIE POLECAMY PREPARATU DO SPOŻYCIA. CZYNIĄC TAK, ROBISZ TO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy