CaliVita Power Mins ( 100 tabletek)

69,00 

0
Dodaj do porównania
Dodaj swoją opinię

CaliVita Power Mins
Aby nasz organizm prawidlowo funkcjonowal musimy dostarczyc mu z dieta nie tylko witamin ale i skladniki mineralne. Niestety nie zawsze mozemy dostarczyc naszemu organizmowi wszystkich niezbednych zwiazków odzywczych z róznych przyczyn, dlatego zaleca sie uzupelnienie diety suplementami.
Power Mins zawiera odpowiednia ilosc skladników mineralnych w swoim skladzie, które latwo sa przyswajalne przez organizm
Do prawidlowego funkcjonowania naszych procesów zyciowych nie wystarcza tylko witaminy ? konieczne sa równiez skladniki mineralne, których nasz organizm nie jest w stanie sam produkowac. Dlatego tez musimy dostarczyc je z dieta lub suplementami diety. Produkt Power Mins zawiera odpowiednie proporcje wysokiej jakosci skladników mineralnych, niezbednych naszemu organizmowi. Jedna tabletka zawiera * Wapn. Jest to bardzo wazny mineral, poniewaz jest niezbedny dla zachowania zdrowej struktury kosci i zebów. Bierze udzial w procesie krzepniecia krwi. * Magnez. Jest potrzebny do sprawnego dzialania ukladu nerwowego oraz miesni. Ponadto uczestniczy on w procesach podzialu komórkowego oraz w syntezie bialka. * Miedz, pomimo ze jej zalety sa mniej znane, pelni wiele zadan w organizmie. Bierze udzial m.in. w funkcjonowaniu antyoksydacyjnego systemu obronnego oraz ukladu nerwowego, w metabolizmie cholesterolu i cukru, jak równiez w procesach powstawania energii. Wspiera tworzenie wlasciwej struktury krwinek czerwonych i leukocytów oraz wspomaga prawidlowy metabolizm zelaza. * Chrom jest potrzebny do prawidlowego metabolizm weglowodanów, tluszczów i bialek. Moze przyczynic sie do obnizenia masy ciala, poniewaz zmniejsza laknienie na slodycze. * Jod jest konieczny do tworzenia hormonów tarczycy. * Mangan chroni organizm przed wolnymi rodnikami i jest niezbedny w metabolizmie bialek, weglowodanów oraz tluszczów. * Molibden odpowiada za wykorzystanie zelaza. * Potas pomaga w zachowaniu prawidlowych wartosci poziomu cisnienia krwi, odgrywa istotna role w utrzymaniu gospodarki wodnej i elektrolitowej oraz kwasowo-zasadowej organizmu. * Selen najwazniejsza rola selenu jest udzial w wytwarzaniu enzymu, który chroni blony komórkowe przed szkodliwym dzialaniem wolnych rodników. * Cynk Wspomaga dzialanie ukladu immunologicznego, niezbedny w gojeniu ran i tradziku.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

CaliVita Power Mins ( 100 tabletek)
CaliVita Power Mins ( 100 tabletek)

69,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy