CaliVita Liver Aid – na wątrobę ( 100 tabletek)

176,00 

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

CaliVita Liver Aid zdrowa watroba
 
Obecnie istnieja juz nowoczesne preparaty wspomagajace prawidlowa prace watroby, które moga zaoferowac ludziom wsparcie w zachowaniu zdrowia. Takim preparatem jest Liver Aid.
Liver Aid jest to produkt wspomagajacy odpowiednia prace watroby zawiera antyoksydanty, skladniki neutralizujace amoniak, substancje przyspieszajace spalanie tluszczów oraz wyciag z ostropestu plamistego (sylimaryne). Preparat jest szczególnie polecany osobom, które regularnie pija alkohol lub zazywaja leki. Jedna tabletka zawiera L-arginina jest aminokwasem naturalnie wystepujacym w organizmie czlowieka, powszechnie znana jest rola Argininy w prawidlowym funkcjonowaniu watroby.
L-ornityna jest ustrojowym produktem przemiany argininy w watrobie. Wplywa na metabolizm bialka, ale nie bierze udzialu w jego budowie. Pozytecznie wplywa na regeneracje i czynnosc watroby. Metionina – znajduje sie w bialku jajek i mleku, jej zadanie to oczyszczanie organizmu, a zwlaszcza watroby z toksyn i szkodliwych substancji. Ulatwia tez pozbycie sie tkanki tluszczowej. Kwas alfa ketoglutarowy ketonowa pochodna kwasu glutarowego, która jest w stanie wiazac amoniak. L-karnityna stymuluje przemiany metaboliczne tluszczów zwiekszajac o 70% ich wykorzystanie jako zródla energii. Kwas alfa liponowy – To bardzo silny przeciwutleniacz, z tego wzgledu slynie jako srodek walczacy z wolnymi rodnikami, które sa sprawcami uszkodzen komórek. Bierze równiez udzial w przetwarzaniu substancji odzywczych w energie. Ekstrakt z sylimaryny. Owoc tej wyjatkowej rosliny zawieraja szereg zwiazków o dzialaniu wzmacniajacym i ochronnym wobec komórek watrobowych. Substancja ta wzmacnia i stabilizuje sciany komórkowe watroby dzieki czemu zabezpiecza je przed dzialaniem róznych czynników toksycznych. Chrom wspóldziala z insulina w regulowaniu poziomu cukru we krwi. Zazywanie chromu skutecznie reguluje poziom cukru we krwi. Dzieki temu znikaja napady niepohamowanego glodu, chec podjadania miedzy posilkami, a u niektórych osób calkowicie niknie ochota na slodycze. Selen. Bedac skladnikiem antyoksydacyjnego enzymu ? peroksydazy glutationowej ? wspiera obrone komórek oraz tkanek przed szkodliwym dzialaniem wolnych rodników. Opakowanie: 100 kapsulek Dawkowanie: 3-6 kapsulek dziennie po posilku

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

CaliVita Liver Aid  – na wątrobę ( 100 tabletek)
CaliVita Liver Aid – na wątrobę ( 100 tabletek)

176,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy