ZŁOTY SMOK – TANKE ING SAN

Sklep:  Nat
0 z 5

28,00 

94 w magazynie

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych
Kategoria:

Proszek na kaszel, choroby płuc i oskrzeli, astmę, dusznicę bolesną, infekcje dróg oddechowych, trudną do wydalenia flegmę …..

TANKE ING SAN – ZŁOTY SMOK
Proszek na kaszel, choroby płuc i oskrzeli

Dodaj swoją opinię
1
Dodaj do porównania

Naturalny środek oparty na starej chińskiej recepturze z prowincji Huan Dong, zaliczany do grupy preparatów „Złoty Smok”.

WŁAŚCIWOŚCI FARMAKOLOGICZNE: przeciwbakteryjne, przeciwzapalne, wykrztuśne, rozkurczowe, uspokajające. Dzięki obecności saponin stymuluje wydzielanie śluzu przez błonę śluzową, ułatwiając w ten sposób odkrztuszanie wydzieliny, nawilża, oczyszcza i zaopatruje płuca, eliminuje flegmę, zmniejsza ucisk w klatce piersiowej, uspokaja i harmonizuje pracę płuc.

 

WSKAZANIA DO STOSOWANIA: ostre i przewlekłe zapalenie oskrzeli, zapalenie oskrzeli, duszący kaszel, uporczywy trudny do wydalenia flegma, przewlekła chrypka, świszczący oddech, astma oskrzelowa, zapalenie gardła, dusznica bolesna.

PRZECIWWSKAZANIA: ciąża, okres laktacji, indywidualna nietolerancja preparatu. Podczas użytkowania należy unikać palenia, ostrych, zimnych i tłustych potraw oraz spożywania alkoholu. Osoby przyjmujące leki powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą w sprawie stosowania preparatu.

DAWKOWANIE: płaską łyżeczkę proszku około 0,2 g, 3-6 razy dziennie, u dzieci do 12 roku życia połowę dawki, trzymając pod językiem do rozpuszczenia. W przypadku obrzydzenia możesz go pić niegazowaną wodą. Jeśli w ciągu 3 dni nie wystąpi efekt terapeutyczny, zgłoś się do lekarza.

PRZECHOWYWANIE: w ciemnym, suchym miejscu niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Termin przydatności: 36 miesięcy od daty wskazanej na opakowaniu.

OPAKOWANIE: 6g proszku w pudełku z dozownikiem.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności.

Użytkownik NAT

Krzysztof

Wysyłka kurierem.
przedpłata, koszt 21 zł

Czas dostawy: Zazwyczaj 1-2 dni. do Max 5 dni roboczych.

Nie wystawiam faktury

Polityka zwrotów

Nie ma możliwości zwrotu, bo nie mogę zweryfikować, czy nie został podrobiony produkt oraz ze względów bezpieczeństwa też dla innych klientów.


Zwrot jest możliwy jedynie jeśli zaszła nasza pomyłka

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie nieopłacone pisząc wiadomość do nas.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

ZŁOTY SMOK – TANKE ING SAN
ZŁOTY SMOK – TANKE ING SAN

28,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy