SPECIAL TWO – Mega kompleks witamin, makro i mikro-elementów, enzymów

111,80 190,14 

Wyczyść
OPAKOWANIE

90 kapsułek po 1857 mg, 120 kapsułek po 1857 mg, 180 kapsułek po 1857 mg

Producent

Now Foods

SKU: 54|55|56 Kategoria:

Mega kompleks witamin, makro i mikro-elementów, enzymów, aminokwasów, ziół i alg,pierwiastków. NIE TYLKO DLA WEGETARIAN !!!!!!  Jest to najlepszy z istniejących suplementów dla osób ze zwiększonym  zapotrzebowaniem na składniki odżywcze. Oprócz witamin i minerałów, suplement  zawiera zestaw enzymów, aminokwasów, ziół i alg, które w synergiczny sposób  wspomagają wchłanianie i wykorzystanie wszystkich substancji czynnych.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania
Jest to najlepszy z istniejących suplementów dla osób ze zwiększonym  zapotrzebowaniem na składniki odżywcze. Oprócz witamin i minerałów, suplement  zawiera zestaw enzymów, aminokwasów, ziół i alg, które w synergiczny sposób  wspomagają wchłanianie i wykorzystanie wszystkich substancji czynnych. Produkt  sporządzono, biorąc pod uwagę najnowsze badania naukowe, w oparciu wyłącznie o  naturalne surowce i organiczne formy występujące w przyrodzie i organizmie  człowieka.
 
OSTRZEŻENIE:  przedawkowanie produktów zawierających żelazo może być przyczyną śmiertelnych  zatruć dzieci w wieku poniżej 6 roku życia. W przypadku przedawkowania należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Nie stosować suplementu u kobiet w  ciąży, karmiących matek i dzieci poniżej 14 roku życia.
 
PRZECHOWYWANIE:  przechowywać w ciemnym, suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.  Najlepiej spożyć przed (miesiąc/rok): na spodzie opakowania.

DAWKOWANIE

1 tabletka 2  razy dziennie w trakcie posiłku. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia w  ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej  diety.

Składniki

SPECIAL_TWO_120 skład

Zapisz

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

SPECIAL TWO – Mega kompleks witamin, makro i mikro-elementów, enzymów
SPECIAL TWO – Mega kompleks witamin, makro i mikro-elementów, enzymów

111,80 190,14 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy