MAŚĆ TRIAMCINOLONOWA

Sklep:  Potantila
0 z 5

20,00 

30 w magazynie

Przedmiot zostanie wysłany w ciągu 1-3 dni roboczych
SKU: 325346457 Kategoria:

Cusuan Qu’annaide Niaosu Ruangao

MAŚĆ TRIAMCINOLONOWA

Maść z octanem triamcynolonu i mocznikiem 10g

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

MAŚĆ TRIAMCINOLONOWA – Delfin maść

MAŚĆ TRIAMCINOLONOWA – Główne składniki: octan acetonidu triamcynolonu, mocznika.

Triamcinolone Acetate Mocznik maść to biała maść na bazie emulsji.

Stosuje się go przy alergicznym zapaleniu skóry, egzemie, neurodermitach, łojotokowym zapaleniu skóry i swędzeniu, a także przy spierzchniętych dłoniach i stopach.

Stosowanie i dawkowanie: do użytku zewnętrznego 2-3 razy dziennie nakładać na dotknięty obszar i delikatnie ugniatać przez chwilę lub postępuj zgodnie z radą lekarza.

Działania niepożądane: długotrwałe stosowanie może powodować miejscowy zanik skóry, teleangiektazję, pigmentację i wtórne infekcje.

Przeciwwskazania: Triamcinolone Acetate Mocznik Maść jest przeciwwskazana w chorobach zakaźnych skóry, takich jak liszajec, grzybica tułowia i grzybica podudzia. Nie stosować przy uczuleniach na ten produkt.

Środki ostrożności: maść z octanem triamcynolonu i mocznika nie nadaje się do długotrwałego stosowania i należy unikać stosowania jej na dużej powierzchni ciała. Jeżeli objawy nie ustępują po 1 tygodniu kurowania, skonsultuj się z lekarzem. Jeśli w miejscu aplikacji wystąpi pieczenie, swędzenie, zaczerwienienie i obrzęk, należy odstawić lek i dokładnie umyć skórę w miejscu stosowania. W razie potrzeby zasięgnij porady lekarza. Zabrania się używania go, gdy zmieniają się właściwości leku. Proszę przechowywać ten lek poza zasięgiem dzieci.

Interakcje lekowe: interakcje lekowe mogą wystąpić, jeśli są stosowane jednocześnie z innymi lekami. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.

Kobiety w ciąży i karmiące piersią powinny unikać długotrwałego stosowania na dużą skalę w miarę możliwości po rozważeniu za i przeciw.

Unikaj długotrwałego stosowania leku dla osób starszych.

Jeśli dzieci używają hormonów kory nadnerczy przez długi czas, muszą być bardzo ostrożne.

Farmakologia i toksykologia: Maść z octanem triamcynolonu i mocznikiem jest lekiem glukokortykoidowym nadnerczy. Zastosowanie zewnętrzne ma działanie przeciwzapalne, przeciwalergiczne i przeciwświądowe oraz może wyeliminować gorączkę, zaczerwienienie i obrzęk spowodowany miejscowym niezakaźnym stanem zapalnym. Mocznik może rozpuszczać keratynę, zwiększać nawilżenie białek, działać przeciwświądowo i przeciwbakteryjnie oraz zwiększać penetrację leków przez skórę.

Przechowywanie: przechowywać w zamkniętym opakowaniu w chłodnym miejscu.

Data ważność: na opakowaniu.

Producent: Front Pharmaceutical PLC.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Wysyłka w ciągu 24 godzin od momentu zaksięgowania płatności

Polityka zwrotów

Zwroty są możliwe gdy produkt nie został naruszony

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Można anulować zamówienie gdy złożymy zamówienie między 14:00 a 7:00 kolejnego dnia. Gdy zamówienie będzie w innych godzinach zamówienie może nie zostać anulowane z powodu wysyłki w międzyczasie.

Po nieodebraniu paczki naliczane są koszty wysyłki i zwrotu towaru

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

MAŚĆ TRIAMCINOLONOWA
MAŚĆ TRIAMCINOLONOWA

20,00 

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy