ION System – EMITER CZYSTEGO POWIETRZA Z FILTREM

0 z 5

1'089,00 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto
Kategoria: Etykietki: ,

Funkcja standardowego jonizatora o zwiększonej mocy i technologii węglowej oczyszczacza powietrza z niewymiennym filtrem węglowym. Oczyszczacz nie stwarza ryzyka nadmiernego nawilżenia, a brak wymiennych filtrów jest niesamowitą wygodą. Urządzenie ma korzystny wpływ na nasze zdrowie, utrzymując optymalne poczucie wilgotności, jednocześnie uwalniając powietrze z zanieczyszczeń, takich jak kurz, pyłki, roztocza, alergeny i zapachy

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

Funkcja znormalizowanego jonizatora o zwiększonej mocy z technologią węglową oczyszczacza powietrza z niewymiennym filtrem węglowym – bez kosztów operacyjnych.

Jonizator o zwiększonej mocy z technologią węgla

 

Zneutralizowany brud nie spada już na niższe powierzchnie (podłogi, meble) lub nie osiada na ścianach, ale jest wychwytywany przez odpowiednio naładowaną płytę węglową.

Ta płyta działa jak filtr wychwytujący brud. Co najmniej raz w tygodniu płytkę należy umyć pod bieżącą wodą i wysuszyć. Płytka – filtra nie trzeba wymieniać. Okres trwałości wynosi do 5 lat. Poniżej znajduje się zdjęcie umytej płytki z mokrą chusteczką, na której widać zebrane unoszące się w powietrzu resztki już po 24 godzinach.

Lepsze powietrze i odpoczynek

W pomieszczeniu, w którym działa jonizator, zdecydowanie łatwiej jest oddychać, lepiej spać i szybciej się relaksować, a powietrze jest czyste, zdrowe i rześkie. Oddychając zjonizowanym powietrzem, przede wszystkim wzmacniamy układ odpornościowy. Ma to korzystny wpływ szczególnie na osoby, które mają wspólne przeziębienia oraz infekcje dolnych i górnych dróg oddechowych.

Jonoterapia pomaga również złagodzić objawy astmy, alergii i migreny. Mikrocząstki zawarte w powietrzu, takie jak: kurz, pyłki, roztocza, dym, opary, zapach i inne niepożądane zapachy, mają ładunek dodatni, są zasysane przez urządzenie, a dzięki zmianie polaryzacji na ujemną są kompensowane w odpylaczu i generator jonów przy wyjmowaniu i czyszczeniu za pomocą specjalnego wkładu filtra węglowego.

Staramy się pakować nasze produkty w sposób ekologiczny.

Jak to robimy?

NATRYSKOWY SPRAY LUB CHIP

W opakowaniach wypełniających wolną przestrzeń i zabezpieczających opakowanie stosujemy ekologiczny materiał ochronny – chipsy wykonane w 100% ze składników pochodzenia roślinnego, tj. SKROPAK. Taki wypełniacz jest w 100% ekologiczny, całkowicie kompostowalny i rozpuszczalny w wodzie. Proces jego wykorzystania nie powoduje zanieczyszczenia środowiska. Najlepiej rozpuścić go w dużym pojemniku lub misce za pomocą ciepłej wody lub wrzucić do kompostu lub pojemnika BIO – z odpadami organicznymi. Jeśli nie masz tej opcji, zmieszaj odpady. I najlepiej go zachować i użyć ponownie podczas przygotowywania przesyłki.

TEKTURA I KARTA NAROŻNA

Dla bezpieczeństwa zawartości przesyłki zabezpieczamy tekturę falistą.

TAŚMA PAPIEROWA

Całość jest uszczelniona papierową taśmą pakową.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Do każdego urządzenia dodajemy instrukcję obsługi. Co najważniejsze, ten podręcznik został stworzony przy użyciu ekologicznego papieru – ECO.

 

Specyfikacja
Emiter jonów ujemnych Szczotka Węglowa
Skuteczność 99,9%
Odkładanie zanieczyszczeń: Płytka węglowa, wymiana po 5 latach użytkowania
Filtr HEPA: Brak, brak kosztów związanych z eksploatacją
Poziom hałasu 0 dB
Nawilżacz powietrza Brak, jonizacja ujemna daje efekt nawilżonego powietrza
Emisja jonów ujemnych na cm³ w warunkach pokojowych do 55 000 000
Generowanie ozonu i tlenku azotu Brak

Zawartość zestawu:

1x Emiter Czystego Powietrza

Gwarancja 24msc door-to-door

Filmy

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy