AIRVISOR 2 – system doprowadzania powietrza

0 z 5

Wolny!

0
Dodaj do porównania
Kategoria: Etykietki: ,

AIRVISOR 2 – Zestaw wlotu powietrza, certyfikowany zgodnie z normą EN14594, zapewniający maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Kask z przepływem powietrza, kask z przepływem powietrza

Dodaj swoją opinię

 

SYSTEM ZASILANIA POWIETRZEM
• Kompaktowy wizjer.
• Niezwykle lekki i łatwy w użyciu.
• Optymalne pole widzenia: dzięki dużemu celownikowi.
• Całkowity przeciek wewnętrzny poniżej 0,05%: zwiększa bezpieczeństwo użytkownika.
• Optymalne dopasowanie przepływu do wizjera.
• Alarm niskiego przepływu.
• Filtr z węglem aktywnym: pochłania zapachy.

Obszar zastosowań
• Laboratoria, przemysł farmaceutyczny: przygotowywanie sproszkowanych środków, praca z nieagresywnymi cieczami z ryzykiem pośredniego kontaktu.
• Przemysł mechaniczny, motoryzacyjny: malowanie, malowanie akrylem.

Specyfikacja techniczna
Nakrycie głowy Szeroka gama specjalistycznych daszków
Wizjer Z poliwęglanu lub octanu
Wydajność Minimalny przepływ 260l / min
Normy EN14594 klasa 4A (z wyjątkiem wersji spawanej 3A)
Złącza CEJN

Nr ref. / Opis
1013932
Standardowy zestaw natryskowy z natryskiem farby Airvisor 2 składający się z: odpornego na chemikalia daszka z acetatu (EN166 3-F), węża powietrznego do pistoletu natryskowego z szybkim uwalnianiem, dwóch jednorazowych osłon daszka, kaptura i szyi z materiału, kompletnego paska
(DAVW-1001), torba transportowa.

1013934
Standardowy zestaw chemiczny Airvisor 2 składający się z: odpornego na chemikalia daszka (EN166-3F), dwóch jednorazowych osłon daszków i pokrowca na szyję z tkaniny, kompletnego paska (DAVW-1003), torby do przenoszenia. Często stosowany jako ochrona dróg oddechowych podczas pracy z pianką poliuretanową PUR.

1013935
Standardowy zestaw przemysłowy Airvisor 2 składający się z: poliwęglanowego daszka (EN166 39-B), dwóch jednorazowych osłon daszków i pokrowca na szyję z tkaniny, kompletnego paska (DAVW-1003), torby do przenoszenia.

10017 31 Jednorazowe osłony daszków (50 szt.)
10017 32 Jednorazowe osłony daszków (10 sztuk)

Podanie
Do stosowania w lakierowaniu, np. w przemyśle motoryzacyjnym (w szczególności do pracy z farbami izocyjanianowymi), meblami, a także ogólnie w przemyśle chemicznym.

Opis techniczny
Szczególnie zalecane, gdy użytkownik musi (lub woli) użyć pojedynczego węża powietrznego zarówno do maski, jak i pistoletu natryskowego. W takim przypadku pasek / regulator zapewnia stały przepływ powietrza do wizjera, niezależnie od ilości powietrza zasysanego przez naciśnięcie spustu pistoletu natryskowego, zapewniając w ten sposób użytkownikowi wystarczającą ilość powietrza. Maska pełnotwarzowa z tlenem do lekkiej pracy. Zabezpieczenie nominalne 50. Pasek / regulator zawiera również złącze z mechanizmem szybkiego zwalniania, umożliwiającym użycie pistoletu natryskowego, dołączony wąż powietrzny. Dopływ chłodnego, świeżego powietrza jest pobierany ze zdalnego źródła poza miejscem pracy i dostarczany do wizjera – przepływ nominalny wynosi 180 l / min.

Zestaw zawiera:
Zestaw daszka MV, w tym: daszek odporny na octan, wąż powietrzny ze złączem z mechanizmem szybkiego zwalniania, jedna kaseta materiałowa, dwie jednorazowe osłony daszka, materiałowy kaptur i osłona szyi, kompletny pasek i torba. Klasa produktu HSE 2. Dodatkowo wymagane, należy zakupić osobno: System filtrów Clearflow można podłączyć do fabrycznego kanału powietrznego, aby zapewnić świeże powietrze masce – występują w kilku wersjach. Ekonomiczne modele do zawieszenia na ścianie lub stojaku, z opakowaniem. Modele połączone z elementem usuwającym węgiel drzewny. Aby połączyć maskę z systemem filtrów, użyj węży Willson Blueline, które zostały zaprojektowane i przetestowane (jako część certyfikatu CE), aby nie ograniczać dopływu powietrza do maski – dostępnego w różnych długościach.

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy