AERO MOP ZE SPRYSKIWACZEM

0 z 5

297,00 

Brak w magazynie

Aby korzystać z funkcji listy oczekujących, musisz się zarejestrować. Zaloguj się lub utwórz konto

Inteligentny mop AERO umożliwia szybkie i łatwe czyszczenie w nowym formacie bez wiader i ściereczek. Wyjmowany zbiornik na wodę na uchwycie mopa z drobnym strumieniem zapewnia równomierne zwilżenie podłogi. Wkładki wykonane z ultra cienkiej mikrofibry absorbują jak najwięcej brudu, można je łatwo spłukać i szybko wysuszyć. Zbiornik 260 ml wystarcza na 50 m2.

Dodaj swoją opinię
0
Dodaj do porównania

 

Aero Mop ostrożnie dba o delikatne powierzchnie, takie jak parkiet i laminat. Radzi sobie z czyszczeniem bez użycia chemikaliów dzięki unikalnym właściwościom chłonnych i antybakteryjnych wkładek z mikrofibry.
Zestaw zawiera dwie nakładki. Biała nakładka jest przeznaczona do pomieszczeń o wysokich standardach czystości: do pokoju dziecinnego i sypialni. Szara pokrywa idealnie nadaje się do innych pomieszczeń.

Mop Aero jest lekki i ergonomiczny; swobodnie dociera do najbardziej niedostępnych miejsc. Długość rączki przeznaczona jest dla osób o dowolnej wysokości. Spust atomizera działał bez najmniejszego wysiłku, niezawodna plastikowa platforma, zmieniające się nakładki w ciągu kilku sekund, niezawodne mocowanie elementów, a wreszcie stylowy wygląd sprawiają, że mopa AERO jest niezbędnym i ulubionym urządzeniem każdej nowoczesnej osoby dbającej o czystość pokoju.

Zawartość

Uchwyt, górna rura, dolna rura, zbiornik na wodę, platforma; dwie wymienne nakładki wykonane z ultracienkiej mikrofibry.

Filmy

Opinia Użytkownika

0.0 poza 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Zasady wysyłki

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Polityka zwrotów

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Zasady anulowania / zwrotu / wymiany

Szczegóły po kliknięciu w link przekierowujący do sklepu zewnętrznego

Pytania ogólne

Nie ma jeszcze zapytań.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy