#120#TabelaZdrowiaTF

MedLife

Waga produktu: 400.00g

Cena: 49 zł

Jonizator USB GH-2168

Jonizator powietrza do samochodu i komputera na USB

 

 

 


Jonoterapia to metoda sprawdzona na świecie – zalecana przez wielu lekarzy. Badania naukowe potwierdziły, że dowolna koncentracja jonów ujemnych wpływa pozytywnie na organizm ludzki, roślin, zwierząt – bez jakichkolwiek skutków ubocznych.

Jonizator USB GH-2168

Powietrze w otoczeniu komputera i jego monitora jest mocno spolaryzowane dodatnio – niekorzystnie dla samopoczucia i zdrowia. Ponadto z rewguły zawiera cząstki zanieczyszczeń w postaci pyłów, pyłków alergicznych i zanieczyszczeń zapachowych. Nasze urządzenie posiada w strefie czołowej otwór z umieszczoną specjalną szczoteczką węglową która emituje dootoczenia komputera ujemnie spolaryzowane jony cząstek powietrza oraz śladowe ilości ozonu. Ujemni naładowane cząstki łączą się z dodatnio naładowanymi zanieczyszczeniami typu kurze i zapachy i powodują ich neutralizację i opadanie. W ten sposób następuje w strefie komputera oczyszczanie powietrza z niepożądanych zanieczyszczeń takich jak: kurz, pyłki oraz nieprzyjemne bądź szkodliwe zapachy.

Jony ujemne

 
– Oczyszczają i odświeżają powietrze
– Zabijają  bakterie, wirusy i grzyby
– Ułatwiają oddychanie
– Przyśpieszają odpoczynek
– Wzmagają koncentrację
– Pomagają w nauce
– Polepszają kondycję

Czyszczenie i konserwacja

 

Po dłuższym użytkowaniu w strefie otworu na czole urzadzenia może zgromadzić się kurz i pyłki osłabiające wylot ujemnych jonów. Wówczas należy wyjąć urządzenie z portu USB i używając małej miękkiej szczoteczki i usunąć zanieczyszczenia a jonizator znówu będzie emitował ujemne jony w deklarowanej ilości.
 
 

Dane techniczne:

  • emisja jonów ujemnych : 1 milion/cm3
  • emisja ozonu: <0,03 ppm
  • efektywny zasięg: promień 1m2
  • napięcie zasilania 5V DC
  • znamionowy pobór mocy <0,3 W
  • waga 22g
  • wymiary 89,5 x 21,5 x 21,5mm
  • certyfikat CE
  • Gwarancja 24 mc

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .