Jeunesse

JEUNESSE to wiodąca światowa firma z branży MLM, której głównym celem jest wspieranie ludzi w dbaniu o własne zdrowie, młody wygląd,  by mogli cieszyć się z pełni życia.

Firma została założona w 2009 roku  przez małżeństwo przedsiębiorców Wendy R. Lewis i Randy Ray. W ciągu kilku lat przekształcili firmę w globalny koncern przynoszący milionowe zyski. W tym momencie koncern dostarcza produkty do 100 krajów a już w 30 z nich posiada własne przedstawicielstwa.

Pomimo globalnego  zasięgu firma nadal oparta jest na  rodzinnych korzeniach.  W JEUNESSE  pracuje również  syn Wendy, Scott Lewis, który opowiedziany jest za strategię rozwoju JEUNESSE GLOBAL na całym świecie i kontakty  z dystrybutorami.

Obecnie, oprócz działalności związanej ze  sprzedażą produktów pomagających żyć zdrowszym trybem życia, JEUNESSE prowadzi fundację JEUNESSE Kids wspierającą potrzebujące dzieci na całym świecie.

O Firmie

Firma Jeunesse Global

office-300x189Wendy Lewis, współwłaścicielka  Jeunesse, przewidziała magiczną eksplozję ogólnoświatową, oferując w marketingu sieciowym produkt,
jakiego do tej pory nie znano. Charakteryzując się wyczulonym duchem przedsiębiorcy oraz zdecydowanym rozeznaniem tendencji i możliwości rozwojowych,wraz z mężem Randy Ray, założyła Jeunesse.
Doświadczenie w marketingu sieciowym tych dwojga przedsiębiorców sięga dwudziestu lat. Rysuje się długą i wyróżniającą historią dynamicznego rozwoju, założonej wcześniej firmy.

Na interesującej liście sukcesów znajduje się między innymi:

1. Najszybsza globalna ekspansja w historii branży,

2. Wykreowanie ponad 15 milionerów,

3. Wypłata więcej niż $77 milionów prowizji dystrybutorskich,

4. Niezwykłe i niesamowite umiejętności do wyszukiwania rozwijających się tendencji  rynkowych, oraz

5. Solidne kompetencje w rozwijaniu wysoko efektywnych systemów obsług  biur internetowych (Back Office) dla dystrybutorów.

Ze względu na niesamowite bogactwo przedsięwzięć tworzonych przez tę dwójkę zaangażowanych przedsiębiorców, mówi się, że piorun uderzył już raz.
Wendy przyczynia się teraz to drugiego uderzenia piorunu ze względu na jej przedsiębiorczość i bycie na właściwym miejscu we właściwym czasie.

Własne i osobiste poszukiwania specyficznych rozwiązań powstrzymujących proces starzenia, doprowadziły ich do pewnego punktu zwrotnego i technologii odmłodzeniowych, włączając terapię z udziałem dorosłych komórek macierzystych. Badania te, które doprowadziły do powstania Jeunese, były bardzo osobiste i niezwiązane z jakimikolwiek przesłankami biznesowymi.
Od czasu gdy Wendy zaufała swoim instynktom i doświadczeniu, Jeunesse zajmuje decydującą i godną pozazdroszczenia pozycję jedynego i wyłącznego właściciela praw ogólnoświatowych do niektórych, najważniejszych dla tego pokolenia, technologii przeciw starzeniu się.

Godne naśladowania  kierownictwo Wendy, jej determinacja i niezmordowany kult pracy, doprowadzi całą rodzinę Jeunesse do docelowego punktu przeznaczenia.
Przeznaczenie to nazywa się: Sukces.
Prosperujący, prosty i łatwy do naśladowania model biznesu, oferowany przez Jeunesse jest doskonałym rozwiązaniem dla dwóch ważnych aspektów, będących  źródłem rozwojowym nowej fali.
Pierwszy: Niekończące się pragnienie bycia młodym w  wyglądzie i samopoczuciu.
Drugi: Tęsknota za zwiększeniem finansowego bezpieczeństwa oraz uzyskanie niezależności finansowej w środku globalnego kryzysu ekonomicznego.

Twoja „Fontanna młodości” może być bliżej niż sądzisz!
Twórcy i Właściciele Firmy Jeunesse Global
Wendy R. Lewis: Dyrektor Generalny – Właściciel

Wendy R. Lewis: Dyrektor Generalny – Właściciel

Ukończyła University of Pennsylvania z licencjatem nauk humanistycznych socjologii i matematyki.
Później uzyskała tytuł magistra psychologii nauczania na Temple University./strong>
W 1985 roku, Randy i Wendy założyli AMSC (Automated Medical Systems Consultants),firmę która to przez 8 lat, do czasu jej sprzedania w 1994 roku,
zajmowała czołową pozycje w sprzedaży i dostarczaniu usług systemu zarządzania praktykami lekarskimi.
Wykwalifikowane centrum pomocy telefonicznej było zautomatyzowane dla rozmów zarówno przychodzących jak i wychodzących.
AMSC było doskonale znane w środowisku medycznym i uznawane za najlepiej
obsługujące klientów w 450 medycznych sieciach dealerskich.
Wendy była prezesem AMSC i dyrektorem działu obsługi klienta, odpowiedzialna za wszystkie szkolenia i działanie biura obsługi.
Wendy i Randy zangażowali się w branżę  MLM  18 lat temu jako dystrybutorzy, a także  jako właściciele firm MLM i firm wspomagających MLM.

Randy Ray: Dyrektor Generalny – Właściciel
Randy Ray: Dyrektor Generalny – Właściciel

Randy Ray posiada licencjat nauk ścisłych w dziedzinie komputerowej i licencjat nauk humanistycznych z psychologii. Ma ponad 42-letnie doświadczenie w branży komputerowej, gdzie projektował, sprzedał i instalował hardware i software  o obrotach przewyższających $300,000,000. Wśród właścicieli owych systemów wyróżnić można Red Lobster of America, NASA, DOT , Personal Blood Storage, ICCA. Randy znajduje  się w “International Who’s Who” i otrzymał prestiżową nagrodę Biznesmena Florydy w 2003 i 2004 roku.
Pracuje w branży MLM ponad osiemnaście lat. Jako współwłaściciel MarketQ Inc., wraz z Wendy Lewis prowadził serwis i zaplecze programowe w zakresie biur internetowych (Back Office ), procesów prowizyjnych i pełnej obsługi klienta.
Jest współwłaścicielem firmy MLM, która osiągnęła ekstremalny sukces.
Randy i Wendy uporczywie wierzyli w stworzenia unikalnej możliwości biznesowej dla tysięcy dystrybutorów rozsianych po całym świecie. Bezpośrednim rezultatem ich wysiłku i doświadczenia jest olbrzymi wzrost struktur marketingowych w skali globalnej.
Randy współpracował również z potężnymi firmami, korporacjami i ekspertami, pomagając zwiększyć efektywność i poprawić produktywność poprzez wdrażanie innowacyjnych i najnowszych technologii. Pracując wspólnie z Wendy, we wzajemnie uzupełniającej się spółce, kontynuuje budowę nowych i trwałych rozwiązań i możliwości biznesowych w branży MLM.

newman- jeunesse

Nathan Newman: doktor nauk medycznych

Światowej sławy chirurg kosmetyczny, doktor nauk medycznych, Nathan Newman jest Naczelnym Doradcą Medycznym Jeunesse Global. Nalezy do grona uznanych specjalistów na arenie międzynarodowej. Dr Newman jest właścicielem znanego, w pełni akredytowanego i szanowanego gabinetu zabiegów kosmetycznych w Beverly Hills w Kaliforni.

Dr Newman dąży do opracowania nowych i lepszych, naturalnych metod zabiegów kosmetycznych, niepozostawiających widocznych śladów, mniej ryzykownych i przynoszących jak największe korzyści dla każdego. Dr Newman, jako oryginalny innowator, przepowiada przyszłość chirurgii plastycznej przy użyciu naturalnych zdolności regeneracyjnych własnych, tłuszczowych komórek macierzystych. Przyszłości będącej bezpieczną i naturalną alternatywą, odbudowującą wygląd i kontur twarzy oraz ciała

.komórki macierzyste

Filozofia dr Newmana, to opieka nad pacjentem w dwojaki sposób: wykorzystanie najnowszych osiągnięć w dziedzinie chirurgii plastycznej i poświęcenie się edukacji podopiecznych. Celem jest zapewnienie najlepszej, dostępnej opieki. Jego stosunek do Jeunesse jest dokładnie taki sam – dać naszym niezależnym dystrybutorom najwyższej jakości informacje i wiedzę.
W ten kluczowy, sposób zapewnia pomoc współpracownikom Jeunesse, aby z powodzeniem mogli budować swoje struktury biznesowe.

Dr Newman uzyskał wykształcenie  w kilku renomowanych instytutach medycznych w Stanach Zjednoczonych. Po ukończeniu Albert Einstein College of Medicine w Nowym Jorku odbył staż w zakresie chorób wewnętrznych w UCLA-VA Medical Center w Los Angeles. Dr Newman kontynuował swoje wykształcenie w Cook County Hospital w Chicago i odbył stypendium naukowe American Academy of Cosmetic Surgery w Riverside w Kalifornii. Posiada kwalifikacje dermatologiczne i specjalizuje się w operacjach plastycznych.

Dr Newman jest autorem wielu opublikowanych studiów naukowych i artykułów w prestiżowych wydaniach medycznych, znany jako renomowany mówca na międzynarodowych konferencjach medycznych.
Za swoje osiągnięcia w branży, wizjonerstwo , zaangażowanie i przedsiębiorczość jako chirurg kosmetyczny, został uznany przez Cambridge University oraz umieszczony na prestiżowych stronach” Who’s Who”.
Dr Newman, w ramach swojej filozofii o edukowaniu pacjentów, zamieszcza comiesięczne artykuły w magazynie LA Health News. Prezentuje również regularnie najnowsze osiągnięcia chirurgii plastycznej w radiu i telewizji.

Jeunesse i Technologia komórek macierzystych

Technologia dorosłych komórek macierzystych radykalnie poszerza horyzonty możliwości ochrony skóry. Jest rewolucją naukową w dziedzinie odmładzania, która możliwa była dzięki skrzyżowaniu technologii bio-inżynieryjnej i wieloletniego doświadczenia na płaszczyźnie doboru składników produktu. Kilka istotnych informacji o tej technologii:

•          Najbardziej obfitą w komórki macierzyste częścią ciała jest tkanka tłuszczowa.

•          Komórki macierzyste pobierane są z tkanki tłuszczowej w procesie hipoalergicznym.

•          Komórki macierzyste hodowane są na podłożu-medium zwanym “ośrodkiem warunków”, którego komórki przejmują cechy charakterystyczne dla komórek macierzystych.

•          “Cudowne molekuły”, które pozostawiają po sobie komórki macierzyste, są wyodrębiane z medium poprzez wyrafinowany proces filtracji.

•          Uzyskany efekt podłoża jest formułowany z innymi najnowocześniejszymi składnikami aby wytworzyć “jedyną w swym rodzaju” substancję powstrzymującą proces starzenia, Luminesce™ komórkowa surowica odmładzająca.

•          Surowica została opracowana z regularnych białek, cytokin, interleukin, które znajdują się w ludzkim ciele. W związku z identycznymi właściwościami białek w surowicy i białek znajdujących się w skórze, zachodzi idealna interakcja pomiędzy tym wyjątkowym produktem a naturalnymi procesami ciała ludzkiego.

•          Technologia komórek macierzystych dostarcza ponad 200 czynnikow wzrostu znajdujących się w skórze. Czynniki te wraz z cytokinami wnikają wgłąb skóry porami i szczelinami, aby dotrzeć do skóry właściwej, pokonując barierę naskórka.

Ta przełomowa technologia jest jednym z najbardziej istotnych osiągnięć naukowych na polu medycznym ostatnich pięćdziesięciu lat, czego efektem jest ekskluzywny produkt pomagający przywrócić skórze młodzieńczy wygląd, jędrność, gładkość i elastyczność.

•          Synergiczne połączenie technologii komórek macierzystych i naturalnych procesów ciała stymuluje produkcję matrycy białek takich jak kolagen i elastyna. W rezultacie uzyskuje się spulchnienie i ujedrnienie skóry, co pomaga zmniejszyć zmarszczki i bruzdy.

Jeunesse jest jedyną firmą, która daje swoim klientom możliwość wyglądać młodziej przy użyciu rewolucyjnej technologii i  zmiany stylu życia.

Adres firmy:

Jeunesse Global (Europe) Limited Frodsham Business Centre, Bridge Lane, Frodsham Cheshire-WA6 7FZ GB

Produkty Jeunesse Global są zdecydowanie dedykowane dla długowieczności i dobrego zdrowia.

Koszty dostawy: 25 zł

Płatność z góry

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy