Jaka herbata jest skuteczna na kamienie nerkowe?

Kamica nerkowa jest chorobą, która dręczy coraz więcej ludzi. Jest to związane z obecnością złogów w drogach moczowych, zwanych potocznie „kamieniami nerkowymi”. W początkowej fazie występują w postaci kryształów, ale tak zwany piasek przybiera postać stałą ze wzrostem stężenia substancji w moczu. Jak radzić sobie z tą chorobą? Jaka jest najlepsza herbata na kamienie nerkowe? Odpowiadamy w tym artykule!

Herbata na kamienie nerkowe – właściwości lecznicze

kurowanie układu moczowego ziołami w postaci herbaty jest logicznym i skutecznym działaniem. Ponieważ problem jest jednym z najważniejszych organów filtrujących w ciele, należy przez niego przepuścić lek. Tak działają dedykowane zioła – bezpośrednio i metodycznie. Jednak to, co jest bardzo ważne w naturalnym powrocie do zdrowia – musisz być regularny. Picie herbaty „od czasu do czasu” lub tylko wtedy, gdy problemy się nasilają, prawie nie wpływa na twoje zdrowie.

Herbata kamienna nerkowa – jak to działa?

Chińczycy uważają, że nerki są przestrzenią życiową dla energii życiowej, dlatego niezwykle ważne jest zwracanie uwagi na ich zdrowie. W naturze istnieje wiele składników organicznych, które wspierają leczenie tych dwóch nietypowych narządów. Zioła, o których wiadomo, że są najbardziej skuteczne w zwalczaniu chorób dróg moczowych, obejmują:

Tribulus terrestris (myszołów)
Bergenia Ligulata (Bergenia Sercolistna)
Crataeva Nurvala.

Skuteczna mieszanina powinna zawierać wszystkie lub co najmniej dwie z powyższych pozycji substancji. Polecamy specjalną herbatę na kamienie nerkowe  to synergistyczna kompozycja wszystkich trzech roślin. Dzięki tej herbacie wspierasz:

 • Oczyszczanie dróg moczowych;
 • oddawanie moczu
 • Zwalczanie infekcji;
 • Rozpuszczanie kamieni nerkowych;
 • Funkcjonowanie prostaty;
 • Walcz z impotencją.

Efekt mieszanki jest niezwykle skuteczny. Ground Buzz to zioło o silnych właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych, które silnie wspiera funkcje seksualne. Bergenia Sercolistna dezynfekuje również drogi moczowe. Ma również właściwości immunostymulujące, co oznacza, że ​​wspiera odporność organizmu i walkę z zapaleniem. Z uwagi na fakt, że zwiększa wydzielanie moczu, przyspiesza oczyszczanie nerek i zapobiega zlepianiu się kryształów w większe kształty. Ceataeva Nurvala aktywnie wspiera rozwiązywanie depozytów.

Odpowiednia proporcja i odpowiednia czystość składników oznaczają, że napar wystarcza na picie dwa razy dziennie i osiągnięcie oczekiwanego efektu.

Ukryta moc chińskich ziół

Naturalne leczenie kamieni nerkowych można również wspomagać specjalnymi ziołami w postaci tabletek. Chińska medycyna na kamienie w pastylkach składa się z:

Paproć Tajwańska;
korzeń Akontia Pekin;
Korzeń Traganka;
Korzeń tarczycy Baikal.

Rośliny te były stosowane od wieków w medycynie naturalnej do rozwiązywania problemów z układem moczowo-płciowym. Ich działanie zostało potwierdzone badaniami. Spożycie chińskiej medycyny dotyczy:

 • przeciwzapalne;
 • Anty-grzybicze;
 • lek moczopędny;
 • przeciwbólowe;
 • antybakteryjne;
 • uspokajające;

Preparat rozpuszcza istniejące osady i zapobiega tworzeniu się nowych kamieni nerkowych. Podczas zabiegu należy wypić około 2-3 litrów ciepłej przegotowanej wody. Tabletki ziołowe są również stosowane w chorobach autoimmunologicznych dróg moczowych.

Utrzymywanie ciepła nerek jest ważne we wszystkich zabiegach terapeutycznych. Jeśli możesz – owiń plecy kocem lub szalikiem. Unikaj zimna i dalekowzroczności za wszelką cenę. Użyj butelki z ciepłą wodą w domu.
Najskuteczniejszym produktem prawdopodobnie na rynku na pozbycie się kamienii nerkowych jest ShilinTong Pian Forte. Produkt rozpuszcza kamienie. Potwierdza to każdy klient w Polsce i na świecie

podsumowanie

Jeśli szukasz naturalnych sposobów dbania o swoje zdrowie, jesteś we właściwym miejscu. Zebraliśmy najbardziej skuteczne terapie, aby wesprzeć Cię w zgodzie z naturą. Dowiedz się o naszych suplementach diety, specjalistycznej medycynie chińskiej na różnego rodzaju dolegliwości, zdrowej żywności, alternatywnych terapiach oraz innych produktach i usługach! Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla dobrego zdrowia. Sprawdź naszą ofertę!

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy