Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Jaka herbata jest skuteczna na kamienie nerkowe?

Kamica nerkowa jest chorobą, która dręczy coraz więcej ludzi. Jest to związane z obecnością złogów w drogach moczowych, zwanych potocznie „kamieniami nerkowymi”. W początkowej fazie występują w postaci kryształów, ale tak zwany piasek przybiera postać stałą ze wzrostem stężenia substancji w moczu. Jak radzić sobie z tą chorobą? Jaka jest najlepsza herbata na kamienie nerkowe? Odpowiadamy w tym artykule!

Herbata na kamienie nerkowe – właściwości lecznicze

Leczenie układu moczowego ziołami w postaci herbaty jest logicznym i skutecznym działaniem. Ponieważ problem jest jednym z najważniejszych organów filtrujących w ciele, należy przez niego przepuścić lek. Tak działają dedykowane zioła – bezpośrednio i metodycznie. Jednak to, co jest bardzo ważne w naturalnym leczeniu – musisz być regularny. Picie herbaty „od czasu do czasu” lub tylko wtedy, gdy problemy się nasilają, prawie nie wpływa na twoje zdrowie.

Herbata kamienna nerkowa – jak to działa?

Chińczycy uważają, że nerki są przestrzenią życiową dla energii życiowej, dlatego niezwykle ważne jest zwracanie uwagi na ich zdrowie. W naturze istnieje wiele składników organicznych, które wspierają leczenie tych dwóch nietypowych narządów. Zioła, o których wiadomo, że są najbardziej skuteczne w zwalczaniu chorób dróg moczowych, obejmują:

Tribulus terrestris (myszołów)
Bergenia Ligulata (Bergenia Sercolistna)
Crataeva Nurvala.

Skuteczna mieszanina powinna zawierać wszystkie lub co najmniej dwie z powyższych pozycji substancji. Polecamy specjalną herbatę na kamienie nerkowe  to synergistyczna kompozycja wszystkich trzech roślin. Dzięki tej herbacie wspierasz:

 • Oczyszczanie dróg moczowych;
 • oddawanie moczu
 • Zwalczanie infekcji;
 • Rozpuszczanie kamieni nerkowych;
 • Funkcjonowanie prostaty;
 • Walcz z impotencją.

Efekt mieszanki jest niezwykle skuteczny. Ground Buzz to zioło o silnych właściwościach przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych, które silnie wspiera funkcje seksualne. Bergenia Sercolistna dezynfekuje również drogi moczowe. Ma również właściwości immunostymulujące, co oznacza, że ​​wspiera odporność organizmu i walkę z zapaleniem. Z uwagi na fakt, że zwiększa wydzielanie moczu, przyspiesza oczyszczanie nerek i zapobiega zlepianiu się kryształów w większe kształty. Ceataeva Nurvala aktywnie wspiera rozwiązywanie depozytów.

Odpowiednia proporcja i odpowiednia czystość składników oznaczają, że napar wystarcza na picie dwa razy dziennie i osiągnięcie oczekiwanego efektu.

Ukryta moc chińskich ziół

Naturalne leczenie kamieni nerkowych można również wspomagać specjalnymi ziołami w postaci tabletek. Chińska medycyna na kamienie w pastylkach składa się z:

Paproć Tajwańska;
korzeń Akontia Pekin;
Korzeń Traganka;
Korzeń tarczycy Baikal.

Rośliny te były stosowane od wieków w medycynie naturalnej do rozwiązywania problemów z układem moczowo-płciowym. Ich działanie zostało potwierdzone badaniami. Spożycie chińskiej medycyny dotyczy:

 • przeciwzapalne;
 • Anty-grzybicze;
 • lek moczopędny;
 • przeciwbólowe;
 • antybakteryjne;
 • uspokajające;

Preparat rozpuszcza istniejące osady i zapobiega tworzeniu się nowych kamieni nerkowych. Podczas zabiegu należy wypić około 2-3 litrów ciepłej przegotowanej wody. Tabletki ziołowe są również stosowane w chorobach autoimmunologicznych dróg moczowych.

Utrzymywanie ciepła nerek jest ważne we wszystkich zabiegach terapeutycznych. Jeśli możesz – owiń plecy kocem lub szalikiem. Unikaj zimna i dalekowzroczności za wszelką cenę. Użyj butelki z ciepłą wodą w domu.
Najskuteczniejszym produktem prawdopodobnie na rynku na pozbycie się kamienii nerkowych jest ShilinTong Pian Forte. Produkt rozpuszcza kamienie. Potwierdza to każdy klient w Polsce i na świecie

podsumowanie

Jeśli szukasz naturalnych sposobów dbania o swoje zdrowie, jesteś we właściwym miejscu. Zebraliśmy najbardziej skuteczne terapie, aby wesprzeć Cię w zgodzie z naturą. Dowiedz się o naszych suplementach diety, specjalistycznej medycynie chińskiej na różnego rodzaju dolegliwości, zdrowej żywności, alternatywnych terapiach oraz innych produktach i usługach! Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz dla dobrego zdrowia. Sprawdź naszą ofertę!

We will be happy to hear your thoughts

Dodaj Odpowiedź

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Resetuj Hasło
Compare items
 • Total (0)
Compare
0