Idealnie czyste powietrze

Uzyskanie idealnego świeżego powietrza z ilością jonów taką jak koło wodospadów oraz cząsteczkami powietrza takimi jak koło wodospadów czyli aerozolem średniokroplistym możliwe jest za pomocą tego urządzenia opatentowanego z pozytywnymi badaniami klinicznymi: https://tabelazdrowia.pl/produkt/idealne-powietrze-nawilzacz-oczyszczac-i-jonizator-w-jednym/

Wlewając tam wodę z generatora nanowody redox idealnie czystą mamy idealnie czyste powietrze, bo codziennie wymieniamy wodę w tym nawilżaczo – oczyszczaczu i ok 3 litrów jest zamieniane na powietrze… Producent tego nawilżacza  sugeruje aby wlewać wodę nawet z kranu tylko co jakiś czas trzeba czyścic kamień.

 

 

 

 Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .