HOLOGRAMY QUANTUM AEGEA

HOLOGRAMY QUANTUM AEGEA – często zadawane pytania 

 

 • P. Co to jest holograficzny qubit?

 

 • A.    Holographic QuBIT to miejscowa forma dawkowania specjalnie zaprogramowana na różne schorzenia, problemy i wyniki. Po zastosowaniu miejscowym, Holographic QuBIT przekazuje pola częstotliwości podobne do aktywnych składników występujących w elementach naturalnych, olejkach eterycznych, składnikach odżywczych lub innych substancjach.
 • P. Co to jest hologram i jego zastosowania?
 • A.    Hologramy mają bardzo unikalne właściwości. Jedną z tych właściwości jest możliwość działania jako urządzenie magazynujące informacje; każda część zawiera informacje o całości. Niektóre z najbardziej zaawansowanych komputerów używanych przez duże korporacje zawierają hologramy do przechowywania ogromnych ilości danych i informacji. Nasze holograficzne kwity, działają jako urządzenie do przechowywania podłużnych fal elektromagnetycznych ze względu na ich wyjątkowe właściwości i zdolność do przechowywania informacji. Ta przechowywana informacja może być używana do wspomagania twojego ciała w gojeniu i przywracaniu go do normalnego, zrównoważonego stanu.
 • Q. W jaki sposób program holograficzny QuBIT jest zaprogramowany na korzyść ciała?
 • A.    Kwanty holograficzne są programowane za pomocą zastrzeżonej kombinacji znanych częstotliwości i pochodnych oraz składników bioaktywnych. Każdy składnik aktywny, który może być pożywką lub lekiem, umieszczany jest w roztworze wodnym, a częstotliwość jest ekstrahowana. Wzdłużne fale elektromagnetyczne lub pola skalarne ładują docelowe kwasy bioaktywne do QuBIT.
 • Q. Czy różne rodzaje częstotliwości mogą wpływać na ciało?
 • ZA.    Jest dobrze znanym faktem w społeczności naukowej, że różne częstotliwości mogą w określony sposób wpływać na ludzkie ciało. Opatentowane wykorzystanie częstotliwości ultradźwiękowych i elektromagnetycznych służy do przyspieszenia czasu regeneracji uszkodzonej tkanki ciała i złamanych kości. Ciało ludzkie ma wpływ nie tylko na częstotliwości, lecz także wykorzystuje częstotliwości do wewnętrznej komunikacji. Ciało ludzkie składa się z wielu systemów, które wymieniają energię i informacje w sobie, umożliwiając prawidłowe funkcjonowanie ludzkiego ciała. Łącznie wszystkie te systemy działają harmonijnie, tworząc całą funkcję jako całość. Przykładem tego jest centralny układ nerwowy człowieka,
 • P. Co może wchodzić w interakcje z polem energetycznym organizmu?
 • ZA.    Stresory w organizmie człowieka wzrosły ogromnie w ciągu ostatnich kilku dekad. Genetycznie modyfikowane pożywienie, zanieczyszczenia, toksyny itp. Wpłynęły na zdolność naszego organizmu do funkcjonowania w sposób, w jaki był on naturalnie przeznaczony. Wynalazki radia, komunikacji komórkowej i innych podobnych urządzeń, które przenoszą fale elektromagnetyczne, spowodowały również nowy rodzaj stresu dla ciała zwanego zanieczyszczeniem elektromagnetycznym. Sposób, w jaki radzimy sobie z bólem, urazami, dolegliwościami i czynnikami stresującymi ciało, rozwinął się ogromnie w ciągu ostatnich kilku stuleci. Branża medyczna to kwitnący przemysł, który zajmuje się przede wszystkim naprawą tych problemów. W nowoczesnych czasach,Na przykład, gdy część ciała jest uszkodzona, nasze naturalne mechanizmy ochronne zaczynają działać. Liczba białych krwinek w miejscu urazu wzrasta, co powoduje upał, utratę funkcji i ból. Wszystkie te efekty są potencjalnie korzystne; ale gdy wiemy, że jesteśmy ranni, ból nie jest dobry. Biorąc ibuprofen działa jako środek przeciwbólowy ze względu na jego zdolność do hamowania syntezy prostaglandyn. Czyni to poprzez zakłócanie cyklooksygenazy enzymatycznej, która katalizuje konwersję kwasu arachidonowego w prostaglandyny, co w efekcie pomoże złagodzić ból i rozwiązać jeden problem, ale może również stworzyć inne. Jak również szkodliwe dla wątroby, 

Alternatywne rozwiązania tych problemów – takie jak medycyna wschodnia – przyjmują odmienne podejście. Podczas gdy podejście medycyny zachodniej wyraźnie oddziela zdrowie i choroby, podejście medycyny wschodniej uważa zdrowie za stan zrównoważony, a chorobę jako stan niezrównoważony.

Medycyna Wschodnioazjatycka dzieli ciało na części według ich funkcji, a nie ich struktury: anatomicznej, fizjologicznej i psychologicznej. Te części są połączone przez to, co nazywają “meridianami”, które są ścieżkami elektrycznymi, które niosą energię i informacje w całym ciele.

Kiedy przepływ energii i informacji przez te ścieżki jest zablokowany lub spowolniony, nasze ciało wchodzi w stan choroby, który ostatecznie prowadzi do choroby i choroby. Elektryczność, magnetyzm, fale elektromagnetyczne / pola i fale akustyczne mogą być używane do wysyłania wiadomości do ciała i jego pola energetycznego. Różne formy fal elektromagnetycznych / pól i częstotliwości mogą wpływać na ludzkie ciało.

 • Q. W jaki sposób holograficzne kwityki mogą zwiększyć lub przynieść korzyść ciału?
 • A.    Holograficzne pola QuBIT zwiększają metabolizm komórek poprzez częstotliwość, która jest korzystna i harmonijna w stosunku do częstotliwości żywych komórek, pomagając w ten sposób optymalnie funkcjonować.
 • P: Kiedy i kto zaczął używać częstotliwości do kurowania ciała?
 • A.    Zastosowanie częstotliwości do uzdrawiania ciała było już od czasu wynalazcy  Nikoli Tesli (1856 – 1943) był pionierem technologii elektrycznej. Jako jeden z najbardziej wpływowych naukowców ubiegłego wieku, Tesla był geniuszem urodzonym przed swoim czasem. Jego wynalazki w zakresie prądu przemiennego, silników elektrycznych, radia itp. Stworzyły podstawy naszego współczesnego społeczeństwa. Chociaż większość jego pomysłów i wynalazków jest dobrze znana i dziś używana, niektóre z nich pozostają zapomniane, jednym z których był jego wynalazek podłużnych fal elektromagnetycznych. Ten rodzaj fali elektromagnetycznej zaprzeczył przyjętej teorii głównego nurtu Heinricha Hertza, że ​​fale elektromagnetyczne były poprzeczne. Zamiast łączenia ich wyników eksperymentalnych w jednolity dowód na oryginalne równania Maxwella, obaj kłócili się o to, kto miał rację, a kto był w błędzie, a mainstreamowa nauka utknęła w teorii Hertza. Wzdłużne fale elektromagnetyczne zostały zapomniane o … aż do niedawna. Naukowiec imieniem dr Konstantin Meyl podjął pracę Tesli. Dr Meyl był w stanie eksperymentalnie i wielokrotnie udowadniać istnienie tych fal elektromagnetycznych i rozwinąć tę teorię. Udowodnienie istnienia podłużnych fal elektromagnetycznych otwiera zupełnie nowy obszar nauki, który świat powinien zrozumieć. Dzięki ogromnym nakładom badawczo-rozwojowym udało nam się znaleźć sposoby zastosowania tej najnowocześniejszej technologii do praktycznych zastosowań.
  • P: Jakie są przykłady wykorzystania częstotliwości do kurowania?

A.    Niektóre przykłady obejmują:

 • – Terapia magnetyczno-elektromagnetyczna
 • – Częstotliwości ultradźwiękowe do szybszego kurowania kości
 • – Pola elektryczne / elektromagnetyczne do szybszego kurowania kości
 • – Światło przyspiesza gojenie się ran 

P. Co to jest częstotliwość związana z energią elektryczną, a co w ciele ma energia elektryczna?

 • A.    Częstotliwość jest mierzalną stopą energii elektrycznej, która jest stała między dowolnymi dwoma punktami. W książce  The Body Electric: Elektromagnetyzm i podstawa życia Roberta O. Beckera i Gary’ego Seldena, Becker, chirurg ortopeda w SUNY Upstate Medical, opisał swoje badania jako zrozumienie “naszych bioelektrycznych”. Książka stwierdza, że ​​każda żywa istota ma częstotliwość elektryczną.

Q. Czy pola holograficzne mogą poprawić normalną komunikację komórkową poprzez sygnalizację rezonansową?

A.     Tak. Niskie pola o niskiej częstotliwości (lub fale skalarne) przemieszczające się na określonych częstotliwościach przez płyn śródmiąższowy między komórkami wytwarzają sygnały rezonansowe, które wzmacniają sygnały endogenne. Pola o zmiennej częstotliwości przemieszczają wolne elektrony w układach pierścieniowych, takich jak benzen, puryna i pirymidyna powszechnie występujące w ludzkich komórkach, które indukują niewielki prąd elektryczny, który zapewnia energię niezbędną do reakcji komórkowych. Komórki poruszają się w  rezonansie ze sobą, który czerpie energię i informacje z innych komórek i środowiska. Pola polowe wytwarzane z fal skalarnych lub fal elektromagnetycznych wykazały zdolność do poprawy uwalniania tlenku azotu, polepszenia przepływu krwi, metylowania  DNA , aktywacji enzymów antyoksydacyjnych i zmniejszenia stanu zapalnego.

P. Jak przebiega normalna endogeniczna elektrofizyczna komunikacja komórkowa?

A.        Chemiczne przekaźniki, takie jak hormony, neuroprzekaźniki i przeciwciała przechodzą przez małą przestrzeń śródmiąższową między komórkami i przyłączają się do receptorów przenoszących sygnały elektrochemiczne, które prowadzą do odpowiedzi komórkowej. Każda żywa istota emituje wibrujące pole energetyczne z unikalną częstotliwością. Mózg przetwarza informacje i komunikuje się z ciałem poprzez wzorce częstotliwości fal. Pamięć jest przechowywana w korze mózgowej mózgu w grupach komórkowych dostrojonych do określonych częstotliwości, umożliwiając rozpoznawanie wzoru. Normalna komunikacja komórkowa może ulec pogorszeniu w warunkach choroby, choroby lub uszkodzenia tkanki.

P. Czy fale podłużne (skalarne) mogą zawierać informacje o narkotykach ?

A.     W studium dowodowym, fale skalarne wykorzystujące biofrekwencję klotrimazolu porównano z aktywnym lekiem w modelu drożdżowym in vitro. Zgodnie z oczekiwaniami, bezpośredni (chemiczny) dodatek klotrimazolu wykazał silne hamowanie wzrostu w stosunku do linii podstawowej (p <0,0001). Częstotliwości hamowania uzyskane przez zwykły transfer informacji klotrimazolem za pomocą rezonansu falowego (fizycznego) skalarnego stanowiły połowę bezpośredniego działania leku, ale nadal są znaczące w stosunku do kontroli (p <0,0001). Badacze doszli do wniosku, że kombinacja szlaków chemicznych i fizycznych może zwiększyć pożądany efekt terapeutyczny bez wzrostu niepożądanych skutków ubocznych.

P: Jeśli dana osoba jest nadwrażliwa lub uczulona na dany składnik, czy będą odczuwać niekorzystne skutki częstotliwości QuBIT tego samego składnika?

ZA.     Jeśli ciało nie potrzebuje lub nie chce informacji przechowywanych na hologramie, ignoruje je. Jeśli chodzi o reakcje alergiczne, weźmy na przykład, jeśli dana osoba jest uczulona lub nadwrażliwa na ibuprofen, a osoba spożywa ibuprofen, wówczas ciało podejmie próbę odrzucenia go w reakcji alergicznej. To samo dotyczy częstotliwości składników przechowywanych w formie holograficznej. Przy częstotliwościach przechowywanych na QuBIT, ciało nie musi używać częstotliwości, jeśli nie jest korzystne dla organizmu; odrzuci je. Na przykład, jeśli przez cały dzień przebywasz w słońcu, a twoje ciało wytwarza wystarczającą ilość witaminy D, wtedy twoje ciało zignoruje częstotliwość i przestanie produkować witaminę D. W istocie, ciało decyduje, czego potrzebuje ciało. Bez tego wrodzonego systemu ludzie żyjący na równiku będą stale wytwarzać witaminę D3.

Pytanie: Czy dana osoba może zostać znieczulona na te same częstotliwości, przez co staje się mniej skuteczna w miarę upływu czasu? Jeśli tak, to jak długo powinna nastąpić przerwa od momentu, w którym pacjent zacznie ponownie korzystać z kwintesencji przed ponownym zastosowaniem? 

O.      Nie spotkaliśmy nikogo, kto zostałby znieczulony na określoną częstotliwość. Ponownie, podobnie jak częstotliwość od słońca, jeśli potrzebujesz częstotliwości, twoje ciało ją zaakceptuje; jeśli go nie potrzebujesz, twoje ciało to zignoruje.

Q. Czy części ciała są bardziej otwarte na częstotliwości? Jakie części ciała lub rodzaje tkanek są mniej podatne na częstotliwości? 

A.      Punkty przepływu krwi i punkty południka są najbardziej otwarte na częstotliwości. Woda i krew są bardziej podatne na przyjmowanie informacji niż coś w rodzaju kolana z ograniczonym przepływem krwi. Odkryliśmy również, że obfite ilości tłuszczu nie są otwarte; w tym przypadku najlepiej umieścić QuBIT na nadgarstkach bliżej przepływu krwi. Umieszczenie kwintyków na wyznaczonych punktach meridianowych zwiększy ich skuteczność. Ból QuBIT najlepiej stosować tam, gdzie występuje ból lub problem.

P. Jaka jest moc częstotliwości emitowanych przez QuBIT?

   • A.    Nic nigdy nie jest emitowane. Nie ma źródła zasilania. Quibs zawierają subtelne pola energetyczne, na które reaguje wrażliwe pole energetyczne organizmu ludzkiego. To subtelne pole energetyczne zawiera informacje, które przekazują wiadomość do ciała. Pola ciała mogą przyjmować informacje o różnych częstotliwościach, zarówno wysokich, jak i niskich.

P. Czy częstotliwość zmienia się w zależności od dawki użytego składnika, czy też zawsze jest to jedna częstotliwość / składnik niezależnie od dawki?

A.      Nie, częstotliwość się nie zmienia. Jeśli częstotliwość i informacje są tam i przechowywane, są dostępne dla ciała. Nie ma dawki ani poziomów. Częstotliwość składnika nie zmienia się w zależności od dawki, zawsze jest taka sama.

P. Czy pola emitowane przez QuBIT są statyczne czy impulsowe? 
A.      Nic nie jest emitowane ani nie pulsuje. Jeśli krew przechodzi obok QuBIT, twoje ciało może zdecydować, czy zaakceptować częstotliwości i korzyści, ale nie reaguje na nic statyczne lub pulsujące.

   • Jak szybko można rozpoznać korzyści terapeutyczne dzięki kweksom holograficznym?
   • Wszystko zależy od tego, jak wrażliwe jest ciało człowieka na polach bioczęstotliwości. Dla niektórych ludzi efekty mogą być natychmiastowe, podczas gdy inne mogą trwać dłużej. Indywidualne czasy reakcji mogą się różnić.

P: Czy istnieją jakiekolwiek dowody na to, że korzyści terapeutyczne poprawiają się wraz z czasem lub liczbą aplikacji?

O.     Tak, wykazano, że większe utlenianie do organizmu jest korzystne, a to pomaga oczyścić organizm. Im więcej razy nosisz kwity, tym więcej powinieneś czerpać. Stwierdziliśmy, że najlepiej, im dłużej pacjent nosi kwintesencję QuBIT, tym lepszy jest wynik, ponieważ istnieje wiele długoterminowych korzyści zwiększonego przepływu krwi i utlenowania krwi w sposób ciągły.

   • Czy są rzeczy, które mogę zrobić, aby wzmocnić efekt holograficznych kwintesencji? 
   • Tak. Odpowiednie nawodnienie i elektrolity pomagają organizmowi czerpać korzyści z qubitów. Ponieważ większość efektów występuje z powodu działania jonów, w szczególności wapnia, sodu, potasu i magnezu, te jony i elektrolity muszą znajdować się na właściwych poziomach w organizmie. Właściwe i spójne nawodnienie wspomaga ten proces. Pić dużo wody. Czysta, alkaliczna woda jest najlepsza.

 

P: Czy mogę przedawkować pole magnetyczne? 

A.      Pola o niskiej częstotliwości o niskiej intensywności mają minimalny wpływ na zdrowe komórki. Komórka nie może wytworzyć więcej energii niż jest w stanie wykorzystać. Innymi słowy, nie można go “przeładować” polami biofrekwencji. Tylko niezdrowe lub niezrównoważone komórki potrzebują i wykorzystują dodatkową energię z terapeutycznych pól bioczęstotliwości, aby uzyskać lepsze wyniki. 
Zarówno kwantowa teoria pola, jak i teoria strun wyrażają to zjawisko na poziomie atomowym i subatomowym, reprezentując wszystko w kategoriach pola lub wibracji energii.
Olejek eteryczny Lavender ma wysoką częstotliwość 118 MHz Olej różany jest bardzo wysoki przy 320 MHz Wystarczy, aby dać ci wyobrażenie, że ciało spada do częstotliwości około 58 MHz z przeziębieniem lub grypą, około 42 MHz, kiedy może pojawić się rak, i spada do około 20 MHz, gdy rozpoczyna się proces śmierci. Ogólnie rzecz biorąc, im wyższa częstotliwość ciała, tym lepiej funkcjonuje.

P. Czy są jakieś wizualizacje pokazujące skuteczność holograficznych qubitów?

A.      Fotografia flirtu holograficznych kwintesencji wizualnie ilustruje, jak efektywne mogą być. Ból QuBIT łagodzi ból i zwiększa przepływ krwi. Zwiększenie przepływu krwi powoduje szybszy powrót do zdrowia. Poniżej znajdują się przed i po zdjęciach osoby z ciężkim bólem w dolnej części pleców. Po lewej stronie widać, że dolny grzbiet jest rozpalony i bardzo czerwony. Po prawej stronie widać, że przy użyciu zaledwie sześciu, małych bólów QuBIT, stan zapalny ustąpił znacznie, powodując mniejszy ból po zaledwie trzydziestu 

Fotografia Kirliana to doskonały sposób na pokazanie zmian energetycznych w materii. Po lewej zdjęcie Kirliana liścia. Widać, że nie jest bardzo jasny, co oznacza, że ​​nie ma zbyt wiele energii. Po prawej zdjęcie Kirliana liścia z tego samego oddziału, które miało holograficzny qubit na dwie godziny. Widać wyraźnie, że jest prawie całkowicie oświetlony, co oznacza, że ​​jest więcej energii.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy