HERBALYES Graviola 500ml – sok z grawioli

HERBALYES GRAVIOLA

100% sok z owoców annona muricata

Ma działanie antynowotworowe. Tu więcej informacji: Jak pokonać raka


#76#TabelaZdrowiaTF

SklepKokosowy

Annnona muricata popularnie Graviola jest drzewem, które rośnie w klimacie tropikalnym obu Ameryk. Dochodzi do 5-6 m wysokości i posiada duże błyszczące ciemnozielone liście. Jadalne owoce drzewa mają 15-23 cm średnicy. Wnętrze owocu jest białe z czarnymi nasionami. Z miąższu owoców pozyskiwany jest sok o słodko-kwaśnym smaku.

Owoce gravioli skuteczne w walce z nowotworami

Sekret tkwi w związkach o nazwie acetogeniny annonaceowe, obecnych w roślinach z grupy Annonaceae. Acetogeniny działają wybiórczo – inhibitują procesy enzymatyczne zachodzące w błonach komórek nowotworowych, nie wykazując natomiast takich właściwości w stosunku do komórek zdrowych. Nie mają więc tak niszczycielskiego wpływu na organizm leczonego jak chemioterapia.

Naukowcy przekonują, że związki te są w stanie unieszkodliwiać oraz wstrzymać rozwój komórek rakowych nawet przy niewielkich dawkach. Dowiedli również, że eliminują guzy odporne na leki stosowane w chemioterapii. Ponadto badania wykazały, że aż 13 acetogenin walczy z rakiem piersi skuteczniej niż trzy popularne leki podawane chorym w chemioterapii.

Niezależne badania prowadzone w wielu instytutach i laboratoriach pokazały, że graviola 10 tysięcy razy silniej walczy z nowotworami niż leki używane w chemioterapii. Wiele koncernów farmaceutycznych opatentowało lecznicze właściwości tej rośliny, a lekarze coraz częściej zalecają wyciąg z owocu swoim pacjentom.

Wlasciwosci:

  1. wykazuje dzialanie antynowotworowe

  2. bogata jest w witaminy C, B1 (tiaminę), B2 (ryboflawinę), B3 (niacynę), B5 (kwas pantotenowy) oraz B6
  3. zawiera żelazo i magnez

  4. obniża ciśnienie krwi

 Sposób użycia: Sugerowonany sposób użycia: 50 ml dziennie pół na pół w wodą. Tu Polecamy w pełni zdrowa woda wysycona wodorem Woda doskonała  

 
Opakowanie:  500 ml

Cena:  49,00 PLN

Tabela Zdrowia

Pasjonat sportowego i zdrowego trybu życia. Zajmuję się ułatwianiem wyszukiwania tego co chcemy

Dodaj komentarz