HERBALYES Graviola

Skuteczne produkty na raka z Graviolą:

Annnona muricata popularnie Graviola jest drzewem, które rośnie w klimacie tropikalnym obu Ameryk. Dochodzi do 5-6 m wysokości i posiada duże błyszczące ciemnozielone liście. Jadalne owoce drzewa mają 15-23 cm średnicy. Wnętrze owocu jest białe z czarnymi nasionami. Z miąższu owoców pozyskiwany jest sok o słodko-kwaśnym smaku.

Owoce gravioli skuteczne w walce z nowotworami

Sekret tkwi w związkach o nazwie acetogeniny annonaceowe, obecnych w roślinach z grupy Annonaceae. Acetogeniny działają wybiórczo – inhibitują procesy enzymatyczne zachodzące w błonach komórek nowotworowych, nie wykazując natomiast takich właściwości w stosunku do komórek zdrowych. Nie mają więc tak niszczycielskiego wpływu na organizm leczonego jak chemioterapia.

Naukowcy przekonują, że związki te są w stanie unieszkodliwiać oraz wstrzymać rozwój komórek rakowych nawet przy niewielkich dawkach. Dowiedli również, że eliminują guzy odporne na leki stosowane w chemioterapii. Ponadto badania wykazały, że aż 13 acetogenin walczy z rakiem piersi skuteczniej niż trzy popularne leki podawane chorym w chemioterapii.

Niezależne badania prowadzone w wielu instytutach i laboratoriach pokazały, że graviola 10 tysięcy razy silniej walczy z nowotworami niż leki używane w chemioterapii. Wiele koncernów farmaceutycznych opatentowało lecznicze właściwości tej rośliny, a lekarze coraz częściej zalecają wyciąg z owocu swoim pacjentom.

Wlasciwosci:

  1. wykazuje dzialanie antynowotworowe

  2. bogata jest w witaminy C, B1 (tiaminę), B2 (ryboflawinę), B3 (niacynę), B5 (kwas pantotenowy) oraz B6
  3. zawiera żelazo i magnez

  4. obniża ciśnienie krwi

Sposób użycia: Sugerowonany sposób użycia: 50 ml dziennie pół na pół w wodą. Tu Polecamy w pełni zdrowa woda wysycona wodorem.

Woda doskonała

Produkty z Graviolą
Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy