Glutamina

 

TabelaZdrowiaTF

Opakowanie: 500 tabletek

 

L-Glutamina 1000mg 500 tabletek

OXFORD VITALITY

 

 


 

[box type=”bio”] W dniach treningowych, zaleca się spożywanie glutaminy przed lub w trakcie ćwiczeń, aby wspomóc nawodnienie, transport elektrolitów i metabolizm BCAA. Można spożywać 10g przed, w trakcie i po treningu, lub można zredukować te dawki do 5 g jeżeli spożycie glutaminy następuje w godzinach poprzedzających trening lub następujących po treningu. W dniach bez treningu, należy spożywać przynajmniej 5g glutaminy, co 2-3 godziny, by utrzymać zwiększone stężenie glutaminy w osoczu. Wydaje się, że suplementacja glutaminą nie powinna być przeprowadzana sporadycznie. L-glutamina powinna być suplementowana stale, zwłaszcza w okresach silnego stresu i wysiłku fizjologicznego.[/box]

Naturalne składniki produktu Oxford Vitality! 

Produkt nie zawiera: sztucznych barwników, substancji słodzących, sztucznych konserwantów, dodatku cukru.

Oxford Vitality z siedzibą w Wielkiej Brytanii, jest jednym z wiodących, niezależnych producentów suplementów diety. Firmę cechuje dostarczanie doskonałych produktów po konkurencyjnych cenach. Firma we współpracy z dostawcami wprowadziła rygorystyczne systemy zarządzania jakością, które sprawiają iż produkcja jest dokładnie kontrolowana na każdym etapie od dostawy surowców do pakowania przy ostatnich testach w zakładzie.

Jednocześnie dzięki niewielkiej reklamie oraz braku ozdobnych opakowań produkty Oxford Vitality oprócz wysokiej jakości cechują się również konkurencyjną ceną.

Wszystkie produkty Oxford Vitality są produkowane przez zespół ekspertów w Wielkiej Brytanii. Spełniają wszystkie wymagania stawiane przez Organizację Standardów Handlu Zakład produkcyjny jest zatwierdzony przez Brytyjską Agencję Standardów Żywieniowych i Legislacyjnych oraz Stowarzyszenie Regulacji Leków i produktów Healthcare.

 

INFORMACJA O SKŁADNIKACH:

L-Glutamina Zalecana dzienna porcja (1 TABLETKA) % realizacji Zalecanego Dziennego Spożycia * / RWS**
Glutamina (z L-Glutaminy) 1000 mg ***

 *Zalecane dzienne spożycie w oparciu o dietę 2000 kcal / **RWS = Referencyjna Wartość Spożycia  dla przeciętnej osoby dorosłej  (8400 kJ / 2000 kcal)/

SKŁADNIKI: L-glutamina, substancja wypełniają (celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca (fosforan dwuwapniowy)

Zalecane dzienne spożycie: Dorośli 1 tabletka do 2 razy dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Osoby przyjmujące leki wpływające na krzepliwość krwi przed spożyciem powinny skontaktować się z lekarzem. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed spożyciem powinny skontaktować się z lekarzem. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy styl życia. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w chłodnym i ciemnym miejscu z dala od światła słonecznego.

Kraj pochodzenia : Wielka Brytania

Producent: Oxford Vitality Ltd. Rowood House, 25-27 Murdock Road, Bicester, OX26 4PP.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy