Skip to content

Glutamina

 

TabelaZdrowiaTF

Opakowanie: 500 tabletek

 

L-Glutamina 1000mg 500 tabletek

OXFORD VITALITY

 

 


 

W dniach treningowych, zaleca się spożywanie glutaminy przed lub w trakcie ćwiczeń, aby wspomóc nawodnienie, transport elektrolitów i metabolizm BCAA. Można spożywać 10g przed, w trakcie i po treningu, lub można zredukować te dawki do 5 g jeżeli spożycie glutaminy następuje w godzinach poprzedzających trening lub następujących po treningu. W dniach bez treningu, należy spożywać przynajmniej 5g glutaminy, co 2-3 godziny, by utrzymać zwiększone stężenie glutaminy w osoczu. Wydaje się, że suplementacja glutaminą nie powinna być przeprowadzana sporadycznie. L-glutamina powinna być suplementowana stale, zwłaszcza w okresach silnego stresu i wysiłku fizjologicznego.

Naturalne składniki produktu Oxford Vitality! 

Produkt nie zawiera: sztucznych barwników, substancji słodzących, sztucznych konserwantów, dodatku cukru.

Oxford Vitality z siedzibą w Wielkiej Brytanii, jest jednym z wiodących, niezależnych producentów suplementów diety. Firmę cechuje dostarczanie doskonałych produktów po konkurencyjnych cenach. Firma we współpracy z dostawcami wprowadziła rygorystyczne systemy zarządzania jakością, które sprawiają iż produkcja jest dokładnie kontrolowana na każdym etapie od dostawy surowców do pakowania przy ostatnich testach w zakładzie.

Jednocześnie dzięki niewielkiej reklamie oraz braku ozdobnych opakowań produkty Oxford Vitality oprócz wysokiej jakości cechują się również konkurencyjną ceną.

Wszystkie produkty Oxford Vitality są produkowane przez zespół ekspertów w Wielkiej Brytanii. Spełniają wszystkie wymagania stawiane przez Organizację Standardów Handlu Zakład produkcyjny jest zatwierdzony przez Brytyjską Agencję Standardów Żywieniowych i Legislacyjnych oraz Stowarzyszenie Regulacji Leków i produktów Healthcare.

 

INFORMACJA O SKŁADNIKACH:

L-Glutamina Zalecana dzienna porcja (1 TABLETKA) % realizacji Zalecanego Dziennego Spożycia * / RWS**
Glutamina (z L-Glutaminy) 1000 mg ***

 *Zalecane dzienne spożycie w oparciu o dietę 2000 kcal / **RWS = Referencyjna Wartość Spożycia  dla przeciętnej osoby dorosłej  (8400 kJ / 2000 kcal)/

SKŁADNIKI: L-glutamina, substancja wypełniają (celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca (fosforan dwuwapniowy)

Zalecane dzienne spożycie: Dorośli 1 tabletka do 2 razy dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Osoby przyjmujące leki wpływające na krzepliwość krwi przed spożyciem powinny skontaktować się z lekarzem. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed spożyciem powinny skontaktować się z lekarzem. 

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy styl życia. 

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci, w chłodnym i ciemnym miejscu z dala od światła słonecznego.

Kraj pochodzenia : Wielka Brytania

Producent: Oxford Vitality Ltd. Rowood House, 25-27 Murdock Road, Bicester, OX26 4PP.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com