Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność

Generator Nanowody – idealnie czysta woda- bez jakichkolwiek zanieczyszczeń

Zamówienie Generatora Nano wody REDOX

 

Pijąc NanoWodę pozostajesz w świetnej kondycji psychicznej i fizycznej bez względu na wiek biologiczny

Dostarczając do organizmu najsilniejszy antyoksydant pod postacią Aktywnego Wodoru zachowujesz wieczną młodość.

Woda, która przywraca równowagę kwasowo-zasadową

NanoWoda ma silne właściwości odkwaszające, wypłukuje nadmiar toksyn oraz neutralizuje szkodliwe wolne rodniki hydroksylowe pomagając w odtruwaniu organizmu.

Nowatorska Technologia nasycania wody krystalicznie czystej porcją energii – Wolnymi Elektronami

 
Jedyny na rynku nowatorski system przygotowania NanoWody nasyconej wodorem z aktywnymi Wolnymi Elektronami, który powstaje na krystalicznie czystej wodzie 0,00 PPM

Odnowa ciała na poziomie komórkowym dzięki uporządkowanej strukturze molekularnej NanoWody

NanoWoda dociera wszędzie tam, gdzie „zwykła mineralna” nigdy nie była. Skutecznie oczyszcza, regeneruje i odmładza wszystkie komórki naszego ciała.

 

 

 

Opakowanie: Generator NanoWody Red-Ox pełen zestaw  ( w tym osmoza w obudowie z lampą i pompą  )

Cena: Po kontakcie. >>>Formy kontaktu<<<

[button link=”https://ukladodpornosciowy.pl/czego-sluzy-lampa-uv/” newwindow=”yes”] Czym jest lampa UV i pompa ?[/button]

Cena: Po kontakcie. >>>Formy kontaktu<<<

Generator NanoWody Red-Ox

Jedyny na rynku nowatorski system przygotowania NanoWody nasyconej wodorem z aktywnymi Wolnymi Elektronami, który powstaje na krystalicznie czystej wodzie 0,00 PPM . Wolna od wszelkich zanieczyszczeń woda

 

[box type=”bio”]

Generator tj naczynie szklane. Generator się ładnie prezentuje i możemy go podstawić np na szafie kuchennej.

Wydajność generatora: W ciągu 40 minut można zrobić 2 l wody

NanoWoda, to po prostu krystalicznie czysta woda, która posiada pierwotną strukturę, bez zniekształceń, bez zanieczyszczeń, zdekoncentrowana  (zdeklastrowana) bez pamięci wody, którą w normalnym stanie ma w sobie. Woda zredukowana w Generatorze NanoWody posiada właściwości uzdrawiające  ze względu na jej strukturę i zachowany proces jej wytwarzania
Rozwiązania technologiczne generatora NanoWody Red-Ox wyznaczają nowe standardy jonizatorów wody bez jakich kolwiek zanieczyszczeń – o czystości 000 ppm.
Alexis Carrel – laureat nagrody Nobla z fizjologii i medycyny w 1912 r. stwierdził, że ” Komórka jest nieśmiertelna – tylko płyn, w którym przebywa ją degeneruje. Gdyby by systematycznie wymieniać ten płyn zapewniając komórce pozywienie, którego potrzebuje, zgodnie z naszą dotych czasową wiedzą mogła by ona żyć wiecznie! „

Do generatora jest serwis. Filtry są od firmy niemieckiej. Wymienne rzeczy można ogólnie samemu kupować, bo są one wymienne i nie trzeba u nas.
Elektroda anodowa jak się zepsuje to Można u nas kupić za ok. 490 zł

Wymiana elektrody anodowej na katodę i odwrotnie sprawia, że elektroda anodowa wytrzymuje nawet 5 lat.

Nie obejmuje gwarancji 5 letniej: Anoda – wymiana następuje 4 lata – warunek kiedy używamy wodę o czystości 000ppm i co miesiąc zamieniamy ją z Katodą.

Woda o czystości powyżej 000ppm skraca jej  żywotność. Niektórzy wymieniają co ok. 2 lata użytkowania tylko dlatego ze nie przestrzegają czystości wody i nie zamieniają anody na katodę .

Generator ładnie się prezentuje się na szafie kuchennej

wpc582yw-wody-osmozaredox-na-krwinki-czerwone

Szklanka wody jonizowanej zawiera więcej antyoksydantów niż świeżo wyciśnięty sok z pomarańczy.

W generatorze NanoWody Red-Ox możemy produkować wodę o dowolnej wartości PH od: 2,8 pH do 11 pH.

Wartość ORP:  -850 mV / +800 mV

[button link=”https://tabelazdrowia.pl/produkt/generator-nanowody-red-ox-krystalicznie-czysta-woda/” newwindow=”yes”] Zamów generator Nanowody Redoks[/button]

Dużo ważniejsze od pH wody jest jej ORP , czyli wskaźnik utlenialności.

Woda o wysokim pH ma ORP ujemne ( do ok. -850 mV ), a woda kwaśna – dodatnie ( ok. +800 mV ). Im niższe ( ujemne ) ORP tym lepszy wpływ wody na nasze zdrowie. Im wyższe ORP wody, tym bardziej przyczynia się ona do utleniania. Utlenianie to proces rozkładu, niszczenia. Typowym zjawiskiem Utleniania jest np. rdza, która pojawia się na metalach.

Uniwersalny bio – rozpuszczalnik.

Woda jest zwana uniwersalnym rozpuszczalnikiem, ponieważ zawsze „dąży” do tego, aby coś w sobie rozpuścić. Im czystsza woda, tym bardziej agresywnie próbuje rozpuścić to, co tylko może. Ta właściwość wody, nie wpływa w żadnym stopniu na ciało człowieka, bowiem nasza fizjologia szybko wytwarza stan homeostazy, przy użyciu śliny, soków żołądkowych., aby zrównoważyć wszystkie płyny ustrojowe.

Struktury cząsteczkowe

Badania potwierdziły, że cząsteczki wody dostępnej w kranie nie występują oddzielnie, lecz w grupach składających się z 10-13 cząsteczek. Badania porównawcze wody wodociągowej oraz wody zjonizowanej za pomocą rezonansu magnetycznego wykazały, że częstotliwość drgań cząsteczek wody z kranu wynosi 130 Hz, a wody zjonizowanej 65 Hz

częstotliwosc_wody

Wyniki te sugerują, że w wodzie zjonizowanej o czystości 008 ppm struktury składają się z 3 cząsteczek i posiadają największą przenikliwość przez błonę komórkową kapilarową i aktywuje procesy metaboliczne

cząsteczki wody

Organizm nie musi dodatkowo poświęcać energii na zmianę struktury cząsteczek wody. Mniejsze struktury cząsteczkowe powodują również mniejsze napięcie powierzchniowe, co przyczynia się do lepszej koncentracji. Dlatego woda zjonizowana która posiada swój metabolizm dobrze nasyca komórki i skutecznie usuwa toksyny z organizmu

Czy wiesz że ?

Ciało ludzkie z biegiem lat ma tendencję do wysychania i utleniania się co jest przyczyną starzenia.

– Aby skutecznie nawodnić się potrzebujemy dostarczać do organizmu wodę o odpowiedniej strukturze.

– Woda zredukowana do 6 molekuł nawadnia komórki ponad 6 razy mocnej niż zwykła woda mineralna.

– Wolne elektrony powstające podczas elektrolizy wody idealnie czystej 0,00 ppm odnawiają energię życiową i skutecznie nadają komórkom odpowiedni potencjał elektryczny.

– Komórka odzyskując wzorcowy potencjał elektryczny do której w mitochondriach dostanie się aktywny wodór odmładza się i regeneruje.

– Wszystkie komórki w Twoim ciele będą odnawiać się w nieskończoności jeśli utrzymana zostanie odpowiednia ilości wolnych elektronów w płynach międzykomórkowych.

Źródło wody i mini laboratorium w Twoim domu.

          to nowej generacji urządzenie pracujące w technologii       „Osmoza Red-ox”

         „Osmoza Red-ox” (woda żywa)          minus  -510 mV      pH   9,35
        ” Osmoza Red-ox” (woda kwaśna)     minus  -125 mV      pH    3,65                          

W technologii „Osmoza Red-ox” woda żywa i woda kwaśna posiada ORP ujemny

Dysponujemy technologią pozwalającą na uzyskanie czystej wody o w/w parametrach pozbawionej jakichkolwiek zanieczyszczeń  0,00 ppm!.

Poniższe zdjęcie dot. przeprowadzonej elektrolizy wody  i wyraźnie pokazuje różnice wody otrzymaną z GENERATORA Nanowody ®  (woda idealnie czysta 0,00 ppm )  i wody wodociągowej 280 ppm. 

( woda zanieczyszczona chorobotwórczymi i rakotwórczymi związkami chemicznymi) .

Woda  z Generatora Nanowody  jest wyprodukowana na bazie wody ppm 0,00 i  jest wodą zjonizowaną  (alkaliczną)  z ujemnym ładunkiem elektrycznym wodoru, co jest efektem zastosowania nowatorskiej technologii (nigdzie indziej nie spotykanej)                   „Osmoza Red-Ox”.  

Poniżej w wyniku wykonanej elektrolizy w prawej szklance widzimy 6 różnych kolorów:

– Żółty: rozpuszczony kwas, fluorek i inne organiczne zanieczyszczenia.

 – Zielony: arsen, rtęć, ołów, miedź, sód.

– Niebieski: bakterie, wirusy, kancerogeny, chemiczne nawozy, pestycydy. 

 – Czerwony: żelazo, rdza, bakterie. 

– Biały: ołów, cynk, rtęć, nieorganiczny pył.

– Czarny: metale ciężkie.

idealnie czysta woda

Informacje udziela: Dr.inż. Barbara Mikołajczak książka pt. Rakotwórcza Woda

Poniżej film pokazuje proces przeprowadzenia  elektrolizy  wygenerowanej wody już z ujemnym ładunkiem elektronów wodoru o parametrach j/w  gotową do spożycia  z Generatora Nanowody i wody  wodociągowej co uwidacznia różnicę i kontrast pomiędzy tymi wodami – co tak naprawdę przyjmuje nasz organizm  w wypijanej  z Red-oxem wodzie ; „Osmoza Red-ox”  dostarcza elektrony ujemne wodoru w wodzie pozbawionej chemii i rakotwórczych związków – patrz: szklanka po lewej stronie  napełniona krystalicznie czystą wodą z Generatora Nanowody i dla kontrastu patrz szklanka po prawej stronie wypijana z Red-oxem i z  uwidocznionymi składnikami chorobotwórczymi wypijanymi z Redoxem,  uzyskanymi innymi urządzeniami do jonizowania wody !.

Ujęta częściowo  informacja jest dezinformacją i dopiero zrozumienie odpowiedzi na poniższe pytania pozwoli zadecydować o tym jaką wodę będziemy spożywać:

Na pytania :

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora Nanowody  o zawartości ppm poniżej „0” niż o zawartości ppm 150 do 350 zawierających różne związki chemiczne chorobotwórcze i rakotwórcze np. herbicydy, pestycydy, DDT o trihalometany  (THM ) w wodzie chlorowanej wodociągowej  nie wspominając  ?

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora Nanowody  o zawartości pH 8,0 – 9,35  niż wodę o zawartości pH 10,0-12,5 ?

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora Nanowody o zawartości (minus)-350 do -510 mV niż wodę o zawartości (minus) – 850 mV ?

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora Nanowody kwaśną o pH 4,10 i  ORP (minus) -125 mV niż wodę o zawartości pH 3,2 i ORP (plus) +600 ?

Dlaczego lepiej pić wodę z Generatora Nanowody wykonanej  prądami stałymi na poziomie od 15 do 40 watów niż wodę zjonizowaną na poziomie   309 watów ?

Jaka jest różnica między urządzeniem typu Generator Nanowody a urządzeniami typu Jonizator ?

Dlaczego w Generatorze Nanowody otrzymujemy wodę kwaśną o ORP ujemnym  a w Jonizatorach  TYLKO i WYŁĄCZNIE wodę kwaśną o ORP dodatnim ?.

Dlaczego Generator Nanowody jest urządzeniem Mobilnym a Jonizatory  przykręcamy do ścian ?

Dlaczego Generator Nanowody stawiamy na podstawce magnetycznej ?

Czy zastanawialiście się Państwo jakie jest  ORP naszej krwi a jakie mamy ?  jakie powinno być  pH w naszej dwunastnicy i w naszym żołądku ?

Na powyższe pytania udzielamy odpowiedzi drogą mailową lub na telefon – oddzwaniamy!.

Ważne…  : GENERATOR Nanowody  posiada elektrody wykonane, że spektralne cztero pierwiastkowego czystego tytanu nie pokryte  żadną substancją metodą elektroniczną,  co jest wyłączną gwarancją tego, że przy produkowaniu wody żywej i kwaśnej nie wytworzy się wysoce szkodliwa substancja zwana pod nazwą CIS-PLATYNA,  występuje ona jedynie  przy zastosowaniu elektrod wykonanych z dwóch różnych metali i z nałożeniem na elektrodę anodową metodą elektroniczną dwóch różnych substancji np. platyny i irydu itp. itd…

Poniżej na fot. 1 pokazane są niedotlenione krwinki czerwone spowodowane utratą ujemnym ładunków elektrycznych.

Pobrana z palca pacjenta (najczęściej nieświadomego jego choroby) krew włośniczkową chorującego na cukrzycę i bardzo silne zakwaszenie organizmu), którego komórki są NIENAWODNIONE .  W tak nie korzystnym środowisku zakwaszonego osocza krwi spowodowanego KWASICĄ METABOLICZNĄ i procesami gnilnymi , które są spowodowane przez pasożytnicze grzyby zaczyna powstawać ENDOBIONT czyli cząsteczka podstawowa pożerająca namiętnie nadmiar białka związanego z nieodpowiednim, nazbyt bogatym w białko pożywieniem. Przyczyną zakwaszenia krwi jest występujący w niej nadmiar AMINOKWASÓW I NISKO CZĄSTECZKOWYCH BIAŁEK.   Widoczne na fot.1 krwinki czerwone zlepiają się ze sobą w rulony w skutek czego utraciły one swój UJEMNY ŁADUNEK ELEKTRYCZNY, dlatego skleiły się w sposób zwany AGLUTYNACJĄ , podczas gdy w normalnych warunkach poruszają się pojedynczo, a cała powierzchnia jest wykorzystywana do transportu TLENU. Jeżeli   jednak we krwi znajduje się nadmiar białek, czerwone krwinki łączą się z nimi, a pozbawione ujemnego ładunku elektrycznego tworzą skupiska krwinek zdegenerowanych, pokrytych pleśniejącymi już w osoczu białkami. Mają one bardzo ograniczoną zdolność przenoszenia TLENU.  Jego niedobór prowadzi do procesów BEZTLENOWEGO spalania i do wytwarzania ogromnych!!!  ilości kwasu mlekowego na terenie jelit co pogłębia KWASICĘ. Widoczne duże skrzepy tworzą się u chorujących na cukrzycę STAWY czy płuca. Wywołują te ENDOBIONTY zmiany w naczyniach, KRWAWIENIA WEWNĘTRZNE narządów oraz ich nie dotlenienie. Skutkuje to powstawaniem zmian martwiczych (stopa cukrzycowa, nadżerki, uwidocznione owrzodzenia skórne i nagromadzanie się toksyn w stawach) pochodzące z zanieczyszczonej  wypijanej z chlorem i fluorem wody i ich DEGENERACJI doprowadzających nieuchronnie do AMPUTACJI STAWÓW!!!  

Fot 1.

foto-2-rulonizacja-krwinek-czerwonych

Poniżej na fot. 2  pokazane są dotlenienie krwinki czerwone rozdzielone spowodowane dostawą elektronów ujemnych wodoru..

 Widoczne dotlenione krwinki czerwone  właściwym tlenem i komórki świeżo nawodnione czystą wodą o ppm poniżej zero (000) w naszej nowatorskiej technologii „Osmoza Red-ox” z Generatora Nanowody.  Daliśmy do wypicia choremu na KWASICĘ jedną szklankę wody nasyconej dodatkowym WODOREM (elektronami o ładunku elektrycznym ujemnym).  Już po 15 minutach ponownie pobraliśmy krew włośniczkową z palca pacjenta i ponownie ją zbadaliśmy. Możemy zaobserwować że krwinki czerwone wyraźnie ożywiają i odpychają się  od siebie stając się coraz bardziej ruchliwe. Dzięki ujemnym ładunkom elektrycznym wodoru odzyskują one cały czas swój potencjał elektryczny. To pozwala im ponownie przenosić TLEN!!!. Na filmie widzimy , że wewnątrz komórek tworzą się nowe Jądra!. To jest NIESAMOWITE, że wystarczy do tego picie właściwie przygotowanej wody w technologii  „Osmozy Red-Ox”.

Fot. 2     

foto-po-wypicu-wody-redx-7-300x148

Badanie krwi  u chorego na cukrzycę i kwasicę  po wypiciu 300 ml. czystej  wody wykonanej technologią  „Osmoza Red-Ox”  Zapraszamy do odkrycia tajemnicy, jaką jest woda REDOX – ORP. W dwu minutowym  filmie ujęto badanie żywej kropli krwi przed i po spożyciu 300 ml. właściwej wody.

Bardzo szkodliwy tlen – wolne rodniki tlenowe HYDROKSYLOWE i ich unieszkodliwianeTylko pijąc regularnie, idealnie czystą wodę zawierającą dodatkowe ujemne cząsteczki wodoru, pozyskane w wyniku elektrolizy  dochodzi do zakumulowania go na dłuższy czas w warstwie lipidowej błon komórkowych, dokładnie w miejscu wytwarzania HYDROKSYLI – w MITOCHONDRIACH i tylko WODÓR może do nich przeniknąć. Czego nie dokonają tam żadne z przereklamowanych antyoksydantów. Wodór w tych obszarach jest praktycznie uwięziony i nie wchodzi i w reakcje z komórkami. Może z nich praktycznie tylko zniknąć , poprzez połączenie tylko i wyłącznie z Rodnikami Tlenowymi Hydroksylowymi.. zamieniając się w czystą wodę o ujemnym potencjale Red-ox, Dodatkowo nawadniając od wewnątrz komórki, zamiast je bombardować dziesiątki tysięcy razy na dobę  jak czynią to Hydroksyle we wszystkich komórkach organizmów u ludzi pozbawianych ochrony wodorowej. Nie ma innej możliwości odzyskania zdrowia , stosując NADAL styl życia który je (z)niszczy(ł)
budowa-komorki-na-wwwWyżej wymienione informacje i udokumentowane empirycznie efekty potwierdzają, że od momentu rozpoczęcia picia nanowody, w technologii „Osmoza Red-ox” zostaje zatrzymany proces zakwaszania całego organizmu i rozpoczyna się proces stopniowego  odkwaszania organizmu (występuje widoczne ujędrnianie skóry, odmładzanie i zanikanie zmarszczek itd.) zatrzymuje się trwale proces podziału komórek i proces starzenia się organizmu  ( przywracanie stopniowe gospodarki kwasowo zasadowej z przewagą alkaliczności) .   foto-kilianowskie

Jaki efekt daje nam wypicie jednej szklani NanoWody ?

NanoWoda posiadająca uporządkowaną i zmienioną strukturę naładowana porcją wolnych elektronów (o ujemnym współczynniku ORP) ma możliwości wnikania we wszystkie komórki naszego ciała nadając im wzorcowe właściwości bardzo skutecznie je odmładzając.

Pozytywne efekty takiego działania są widoczne już po 15 minutach na badaniach żywej kropli krwi. Komórki praktycznie na naszych oczach odzyskują swój potencjał elektryczny, co pozwala im bardziej efektywnie spełniać swoje naturalne funkcje np. transportować tlen w organizmie.

Pijąc regularnie idealnie czystą wodę zawierającą ujemne elektrony wodoru pozyskane w wyniku elektrolizy z Generatora NanoWody, dochodzi do zakumulowania go na dłuższy czas w warstwie lipidowej błon komórkowych, a dokładnie w miejscu wytwarzania HYDROKSYLI w mitochondriach i tylko WODÓR może do nich przeniknąć.

Zapisz

Funkcje Generatora Nanowody

 • NanoWoda Żywa (9,35 pH, Osmoza Red-Ox – 510 mV)
 • NanoWoda Kwaśna do użytku wewnętrznego i zewnętrznego (3,65 pH, „Osmoza Red-Ox” -125 mV)
 • NanoWoda srebrna, złota, cynkowa, itp.
 • Koloidy złota, srebra, palladu, platyny-irydu itp.
 • Jony złota, srebra, palladu, platyny-irydu itp.
 • Inhalacja czystymi cząsteczkami Wodoru i tlenu atomowego (metodą mini hiperbarii)
 • NanoWody mieszane (złota, srebrna, platynowo-irydowa, pallad, cynkowa) itp.
 • Nasycanie olejów aktywnym wodorem
 • Zasilanie NanoWody polem magnetycznym ( przyspieszacz cząsteczek elektronów).
 • Energetyzowanie Wody fotonami światła o częstotliwości złota ( utrzymywanie stabilności cząsteczek struktury wody).
 • Elektrolity ziołowe (żywe enzymy z pokrzywy, mniszka lekarskiego, babki lancetowatej, dzikiej róży, itp.
 • Elektrolity natury (czarny krzemień, mumio, turmalin, ziemia okrzemkowa, kryształ górski, bursztyn, itd.)
 • Dyfuzja wody (demineralizacja)
 • Woda ciężka (deuter ujemny)
 • Holopatyczne wgrywanie wzorcowych informacji NanoWody ( Homeopatia).
 • Mobilność Generatora.

Udokumentowane empirycznie efekty potwierdzają, że od momentu rozpoczęcia picia właściwej wody „Osmoza Red-ox” otrzymanej np. z Generatora Nanowody zostaje zatrzymany proces zakwaszania całego organizmu i rozpoczyna się proces stopniowego  odkwaszania (występuje widoczne ujędrnianie skóry, odmładzanie i zanikanie zmarszczek itd.) zatrzymuje się trwale proces podziału komórek i proces starzenia się organizmu.

 

 

Przywracana zostaje stopniowo równowaga w gospodarce kwasowo-zasadowej z przewagą alkaliczności.

W technologii „Osmoza Red-ox” NanoWoda żywa i woda kwaśna posiada ORP ujemny tak ważny przy oczyszczaniu neuron przekaźników jak również likwidowaniu cukrzycy, padaczki, zrównoważenie stopnia ADHD, autyzm, wyleczenie zupełne z glejaka , guza mózgu, białaczki, SM itp.

Dysponujemy technologią pozwalającą na uzyskanie czystej wody o zdrowotnych właściwościach pozbawionej jakichkolwiek zanieczyszczeń 0,00 PPM

NanoWoda  z Generatora NanoWody  jest produkowana na bazie Wody  0,00 ppm  i  jest NanoWodą zjonizowaną  alkaliczną z ujemnym ładunkiem elektrycznym wodoru z Aktywnymi Wolnymi Elektronami.

Poniższe zdjęcia pokazują nam jak ważne jest wykonywanie elektrolizy lub jonizacji na NanoWodzie  idealnie krystalicznie o czystej zawartości 0,00 ppm.

osmozaredox-vs-woda-kranowa

Odnowa ciała na poziomie komórkowym dzięki uporządkowanej strukturze molekularnej NanoWody

 
NanoWoda dociera wszędzie tam, gdzie „zwykła mineralna” nigdy nie była. Skutecznie oczyszcza, regeneruje i odmładza wszystkie komórki naszego ciała.

Czy wiesz że ?

Ciało ludzkie z biegiem lat ma tendencję do wysychania i utleniania się co jest przyczyną starzenia.

– Aby skutecznie nawodnić się potrzebujemy dostarczać do organizmu wodę o odpowiedniej strukturze.

– Woda zredukowana do 6 molekuł nawadnia komórki ponad 6 razy mocnej niż zwykła woda mineralna.

– Wolne elektrony powstające podczas elektrolizy wody idealnie czystej 0,00 ppm odnawiają energię życiową i skutecznie nadają komórkom odpowiedni potencjał elektryczny.

– Komórka odzyskując wzorcowy potencjał elektryczny do której w mitochondriach dostanie się aktywny wodór odmładza się i regeneruje.

– Wszystkie komórki w Twoim ciele będą odnawiać się w nieskończoności jeśli utrzymana zostanie odpowiednia ilości wolnych elektronów w płynach międzykomórkowych.

Pijąc NanoWodę pozostajesz w świetnej kondycji psychicznej i fizycznej bez względu na wiek biologiczny

 
Dostarczając do organizmu najsilniejszy antyoksydant pod postacią Aktywnego Wodoru zachowujesz wieczną młodość.

Woda, która przywraca równowagę kwasowo-zasadową

 
NanoWoda ma silne właściwości odkwaszające, wypłukuje nadmiar toksyn oraz neutralizuje szkodliwe wolne rodniki hydroksylowe pomagając w odtruwaniu organizmu.

Jaki efekt daje nam wypicie jednej szklani NanoWody ?

NanoWoda posiadająca uporządkowaną i zmienioną strukturę naładowana porcją wolnych elektronów (o ujemnym współczynniku ORP) ma możliwości wnikania we wszystkie komórki naszego ciała nadając im wzorcowe właściwości bardzo skutecznie je odmładzając.

Pozytywne efekty takiego działania są widoczne już po 15 minutach na badaniach żywej kropli krwi. Komórki praktycznie na naszych oczach odzyskują swój potencjał elektryczny, co pozwala im bardziej efektywnie spełniać swoje naturalne funkcje np. transportować tlen w organizmie.

Pijąc regularnie idealnie czystą wodę zawierającą ujemne elektrony wodoru pozyskane w wyniku elektrolizy z Generatora NanoWody, dochodzi do zakumulowania go na dłuższy czas w warstwie lipidowej błon komórkowych, a dokładnie w miejscu wytwarzania HYDROKSYLI w mitochondriach i tylko WODÓR może do nich przeniknąć. Nie dokonają tego żadne z reklamowanych antyoksydantów.

W zestawie Generatora NanoWodyRed-Ox nowością jest pojemnik szklany ( z odśrodkową warstwą jonów srebra – opcja)  

 

 

1/. Separator ( membrana półprzepuszczalna wykonana w 100% z bawełny o odpowiednim zagęszczeniu)

wody żywej, kwasowej oraz separator do produkcji elektrolitów ziół i minerałów. 

2/. Hydrooksydacyjny inhalator czystych cząsteczek tlenu atomowego i czystych cząsteczek wodoru.

3/. Kontroler elektroniczny nastawiany suwakiem z opcją optymalną i ekspresową.

4/. Miernik czystości wody w jednostkach  PPM

5/. Elektrolizer cztero elektrodowy do badania stanu czystości wody

6/. Filtr odwróconej osmozy poniżej przedstawiam konfigurację 7 stopniowego filtra

7/. Generator Mobilny –  np. zabieramy Generator NanoWody Red-Ox  wyjeżdżając do znajomych czy na wczasy ( kuferek)

8/. Podręcznik  – instrukcja obsługi

9/. Zastosowanie wody żywej , kwasowej i srebra.

10 /. Drugi zestaw ( maska rozdzielacz trójdrożny i przewód)  do hydrooksydacyjnej inhalacji drugiej osoby, gdyż urządzenie – jego wydajność    

        dostosowane jest  dla korzystania dwóch osób.

Gwarancja 5 lat


Zestaw filtra do oczyszczania wody 000ppm  Zestaw podstawowyBez Lampy i pompy

1/. 1 szt. filtr mechaniczne wstępnego oczyszczenia 20 mikron

2/. 1 szt. filtr węglowy

3/. 1 szt. filtr sedymentacyjny 1 mikron

4/. 1 szt. Membrana Osmotyczna

5/. 1 szt. Filtr Węglowy

6/. 1 szt. filtr oczyszczający kationowo – anionowy.

7/. 1 szt. Membrana kapilarna

8/. 1 szt. Ogranicznik przepływu.

9/. 1 szt. zawór

10/. 1 szt. kranik dwu zaworowy do wody 000 ppm i do minerałów Lito-Osmoza

11/. 1 szt. wąż łączeniowy 2m.

Produkt Niemiecki  Gwarancja na zestaw

Membrany Osmotycznej 5 lat.


Zestaw filtra do oczyszczania wody 000ppm  Zestaw z pompą z lamą UV  samoobsługowy.

1/. 1 szt. filtr mechaniczny wstępnego oczyszczenia

2/. 1 szt. Pompa

3/.  1szt. Manometr

4/. Przepływowy In-Out TDS

5/. 1 szt. filtr węglowy

6/. 1 szt. filtr sedymentacyjny

7/. 1 szt. Membrana Osmotyczna

8/. 1 szt. Filtr Węglowy

9/. 1 szt. filtr oczyszczający kationowo – anionowy.

10/. 1 szt. Membrana kapilarna

11/. 1 szt. Lampa UV

12/. 1 szt. Ogranicznik przepływu.

13/. Dodatkowe wyjście na Lito-Osmozę

14/. 1 szt. zawór z łącznikiem.

15/. 1 szt. kranik dwu zaworowy do wody 000 ppm i do minerałów Lito-Osmoza

16/. 1 szt. wąż łączeniowy 2m.

Produkt Niemiecki  Gwarancja na zestaw Membrany Osmotycznej 5 lat.

 

1/.  Lito-Osmoza w zestawie znajduje się zasyp: Kwarc, Szungit,  Sodalit, Kredol     

     i Membrana kapilarna

Ma ona zastosowanie do użytku zewnętrznego i wewnętrznego . Jest doskonałym środkiem do dezynfekcji. W jej kwaśnym środowisku (pH poniżej 5,8 – 2,4) giną groźne pleśń, wirusy, grzyby itd. Woda kwaśna jest doskonała dla skóry. Poprawia elastyczność i wygładza zmarszczki w sposób całkowicie naturalny. Pomaga wspomóc odporność całkowicie stany zapalne i trądzik. Sprawia, że włosy są miękkie, jedwabiste i mają piękny połysk.

Woda o wyższej kwasowości sprzyja gojeniu oparzeniom, zadrapań, grzybic, zmian łuszczycowych a nawet poważniejszych uszkodzeń skóry. Łagodzi swędzenie i ewentualne miejscowe odczyny alergiczne po ukąszeniu komarów czy użądleniu os lub innych insektów.

Woda kwaśna powinna być  stosowana w  wypowrocie do zdrowia owrzodzeń wywołanych cukrzycą,  przy otwartych, trudno gojących się ranach przeważnie na stopach, które grożą amputacją jeśli nie są w porę odpowiednio leczone ( dna moczanowa.Owrzodzenia tego typu są niezwykle groźne. Jednakże okłady z wody zjonizowanej mają kolosalny wpływ na proces kurowania.

Wodę kwaśną z Generatora NanoWody można bezpiecznie spożywać wykonaną w technologii Osmoza Red-Ox ponieważ jej skład pozbawiony jest wszelkich zanieczyszczeń i związków chemicznych (0,00 PPM).

Jest to bezpieczne z racji zastosowania elektrod ze spektralnie czystego pierwiastka obojętnego dla ludzkiego organizmu. Do przygotowania wody kwaśnej w celach pitnych zalecamy użycie czystej 0,00 PPM. Dzięki temu nie wprowadzamy zanieczyszczeń z wody do organizmu, jak w przypadku wody „kranowej” tj. wody z wodociągów miejskich oraz wszelkiej wody butelkowanej.

Woda taka goi ścianki jelit i powoduje ginięcie groźnych mikrobów, grzybów, pleśni oraz innych pasożytów w przewodzie pokarmowym. Kuracje powinny robić osoby zapoznane z tą formą terapii tj. postępowaniem, dawkami i ilością oraz rodzajem wody pitej zgodnie z przygotowanym poradnikiem dołączonym do Generatora NanoWody.

NanoWoda alkaliczna wytwarzana w Generatorach NanoWody jest bardzo cenna dla zdrowia. Jest naturalnym najmocniejszym, że wszystkich nam znanych antyoksydantem. Wolne rodniki hydroksylowe podobnie jak wirusy niszczą komórki w organizmie. Uszkodzone genomy,chromosomy, może na przykład wywoływać niekontrolowane podziały komórki i w ten sposób powodować powstanie nowego tworu. NanoWoda zjonizowana odnawia nas na poziomie komórkowym ( nie dochodzi do podziału komórki) tym samych zatrzymuje proces starzenia organizmu.

NanoWoda alkaliczna dzięki wysokiemu pH bilansuje także pH organizmu, które jest często nadmiernie kwaśne. Przetworzona żywność zawiera mnóstwo kwasów, które odkładają się w naszych organizmach w formie niestrawionego białka i  przez lata i tworzą idealne środowisko dla powstawania chorób przewlekłych, nowotworów. Nadmiar substancji kwaśnych w organizmie powoduje szybkie starzenie się i tworzy idealne warunki do poważnych chorób. Właściwa NanoWoda alkaliczna wykonana na bazie wody o czystości 0,00 ppm neutralizuje kwasy stanowiąc pierwszą i najważniejszą linię obrony przed degradacją ( komórki ) całego organizmu.

NanoWoda zjonizowana chroni też organizm przed niedoborem tlenu i energii.  To siła życiowa, którą możemy dostarczyć do ciała – najważniejszy składnik diety. Szklanka zjonizowanej wody wypita każdego ranka w naturalny sposób budzi ciało do życia. NanoWoda zjonizowana jest ponad sześciokrotnie lepszym nawilżaczem niż woda tradycyjna czy też po zwykłej osmozie która zawiera w dalszym ciągu obce kationy i aniony. To jedna z istotnych różnic pomiędzy tymi rodzajami wody. NanoWoda zjonizowana ma inną strukturę niż zwykła woda. Jej cząsteczki (skupione w klastry) są znacznie mniejsze co ułatwia  ich penetrację i przyswajalność przez tkanki i jednocześnie ułatwia wypłukiwanie toksyn z komórek.

NanoWoda alkaliczna i kwaśna  jest szczególnie zalecana przy:

 • cukrzycy  ( przywrócenie trzustki  do stanu pierwotnego to okres  od 1-3 miesięcy).
 • otyłości
 • alergiach
 • miażdżycy
 • zakwasach
 • dny moczanowej
 • stresie
 • chronicznym zmęczeniu
 • nieżycie żołądka, zgadze
 • zapaleniu jelita grubego
 • niestrawnościach
 • skurczach
 • migrenach
 • mdłościach
 • osteoporozie
 • łuszczycy ( woda kwaśna)
 • spadkach odporności
 • artretyzmie
 • chorobach oczu
 • astmie, katarze siennym

W Generatorze NanoWody wytwarzana jest m.in. NanoWoda zjonizowana alkaliczna oraz kwaśna. Urządzenia te w procesie elektrolizy wody w połączeniu z separatorem (membraną półprzepuszczalną) na jednej z elektrod dzielą cząsteczki wody (H2O) na dwie części: jony wodorowe H+ oraz jony hydroksylowe OH.

Dzięki membranie półprzepuszczalnej NanoWoda alkaliczna jest odseparowana od wody kwaśnej w drugiej części naczynia. Ponadto podczas procesu jonizacji gromadzą się pierwiastki występujące w wodzie i ją alkalizujące (np. wapń, magnez, potas, sód) -w pobliżu katody oraz na te zakwaszające ją (np. chlor, fosfor, siarka) -w pobliżu anody.

2 H2O + 2 e → H2 + 2 OH

2 H2O ⇌ H3O+ + OH

Alkaliczne i kwaśne otoczenie charakteryzuje się wskaźnikiem pH (stężenie jonów wodorowych), a uzyskany ładunek -potencjałem utleniania-redukcji (REDOX) ORP.

Wartości parametrów zależą od czasu pracy urządzenia, stanu membrany półprzepuszczalnej i elektrod oraz rodzaju i jakości wody w naczyniu.

UJEMNY potencjał ORP – oznacza że w wodzie alkalicznej są wolne elektrony, tj. elektrony, które mogą być przekazane na powłoki innych atomów. Ta właściwość jest szczególnie skuteczna przy neutralizacji szkodliwych skutków wpływu wolnych rodników hydroksylowych.

Jak wiadomo, wolne rodniki to cząsteczki, którym brakuje jednego elektronu. Są to nadtlenki, cząsteczki tlenu bez jednego elektronu, etc. W organizmie wynikają one z naturalnego procesu reakcji metabolicznych. Pewna ilość wolnych rodników w organizmie jest niezbędna. Chronią one organizm od mikrobów, bakterii, wirusów.

Harmonia wewnątrz organizmu jest utracona, kiedy powstaje nadmiar wolnych rodników. Wolne rodniki, w celu uzyskania brakujących elektronów, nieustannie pobierają je od zdrowych komórek organizmu, a tym samym naruszają normalną działalność poszczególnych komórek i naczyń oraz powodują różne choroby. Mogą rozpocząć się niekontrolowane reakcje chemiczne, które stymulują rozwój patologicznego nowego-twora,  zwanego nowotworem  i innych chorób.

Pijąc NanoWodę alkaliczną organizm otrzymuje dodatkową ilość wolnych elektronów, które są zabierane przez rodniki wolne. Ze względu na właściwości antyoksydacyjne wody alkalicznej komórki zdrowe są chronione co wzmacnia system odpornościowy organizmu

RODZAJE JONIZOWANEJ WODY

 • alkaliczna – NanoWoda „zasadowa„, wytwarza się przy katodzie (-), ma odcień czysto klarownej wody źródlanej , element Yin, odczyn zasadowy ma działanie nawadniające i jest wchłaniana przez tkanki.
 • kwaśna –  wytwarza się przy anodzie (+), ma odcień czysto klarownej wody źródlanej, element Yang, odczyn kwaśny i jest bogata w tlen antyoksydacyjny,

Jak unieszkodliwić wolne rodniki hydroksylowe i przywrócić równowagę w organizmie ?

Tylko pijąc regularnie, idealnie czystą NanoWodę zawierającą dodatkowe ujemne cząsteczki wodoru pozyskane w wyniku elektrolizy z urządzeń produkujących NanoWodę, dochodzi do zakumulowania go na dłuższy czas w warstwie lipidowej błon komórkowych, dokładnie w miejscu wytwarzania HYDROKSYLI w MITOCHONDRIACH i tylko WODÓR wraz z redukowanymi elektronami może do nich przeniknąć i skutecznie je zneutralizować.

Nie dokonają tego żadne z przereklamowanych antyoksydantów ponieważ tylko Aktywny Wodór ma możliwość przeniknąć i zredukować tam powstałe Rodniki Tlenowo Hydroksylowe zamieniając je w czystą wodę o ujemnym potencjale Red-Ox.

Dodatkowo komórki zostają nareszcie skutecznie nawodnione i znika przyczyna degradacji – Hydroksyle, które w organizmie pozbawionym ochrony wodorowej namnażają się w ogromnych ilościach cały czas atakują zdrowe komórki.

Do celów wspomagający odpornośćch wystarczy pić codziennie 1,5 litra NanoWody wykonanej w technologii Osmoza Red-Ox.

Do utrzymania profilaktycznie odpowiedniej ochrony wodorowej wystarczą dwie szklanki NanoWody przygotowanej na Generatorach NanoWody.

mitochondria

Wizualizacja prawidłowo funkcjonujących mitochondriów

Wyżej wymienione informacje i udokumentowane empirycznie efekty potwierdzają, że od momentu rozpoczęcia picia właściwej wody „Osmoza Red-ox” otrzymanej np. z Generatora Nanowody zostaje zatrzymany proces zakwaszania całego organizmu i rozpoczyna się proces stopniowego  odkwaszania (występuje widoczne ujędrnianie skóry, odmładzanie i zanikanie zmarszczek itd.) zatrzymuje się trwale proces podziału komórek i proces starzenia się organizmu.

Przywracana zostaje stopniowo równowaga w gospodarce kwasowo-zasadowej z przewagą alkaliczności.

Koszt wymiany filtrów przy zestawie NanoFiltracji Wody bez filtrów wstępnego przed osmotycznego oczyszczania to  koszt ok. 149 zł  wymiana co 6 m-cy

Koszt zasypu anitowo-kationowego = 140 zł wymiana zależy od stopnia zanieczyszczenia wody przed membraną osmotyczną ppm i wacha się między 6 – 9 m-cy.

Koszt wymiany filtrów z zestawie NanoFiltracji Wody z filtrami wstępnego oczyszczania przed osmotycznego  wynosi  270 zł  wymiana co 6 m-cy

Koszt zasypu anitowo-kationowego = 140 zł wymiana zależy od stopnia zanieczyszczenia wody przed membraną osmotyczną ppm i wacha się między 6 – 9 m-cy.

Są to koszty bez serwisu wymiany ( wymiana we własnym zakresie).

Koszt serwisu wymiany filtrów  , przeglądu uszczelnienia  itp. w miejscu zakupu urządzeń – u sprzedawcy  wynosi   110 zł

Koszt wysyłki urządzenia ok. 30 zł  np UPS

Reasumując w przypadku zestawu najnowszego z systemem nanofiltracji wstępnej jest poniża kwota w zalezności od używania wody jest to średnio 6-9 miesięcy:

Filtry szt.     9 x 29 zł/szt.    = 270 zł

Zasyp                      szt. 1   = 140 zł

Serwis                                 = 110 zł

Wysyłka                             =   30 zł

 Razem  do zapłaty  =  550 zł

 

Niedotlenione krwinki spowodowane utratę ujemnych ładunków elektrycznych.
Objaw rulonizacji, po części agregacji krwinek. Przyczyna udarów i zawałów.

Poniżej plik PDF gdzie pokazano stan krwi przed wypiciem wody zawierającej gaz wodorowy i po Zmiany zachodzące w czerwonych krwinkach krwi po 15 minutach od wypicia 200ml. wody z zawartością gazu wodorowego,ujemnych elektronów, wyższego pH, wody z zawartości¹ 3 molekuł i wody czystej 000ppm H2O.

 [button link=”https://drive.google.com/file/d/0B-gXovmTieIJMUpIakNaM3ZoRjg/view?usp=sharing” type=”big” color=”teal” newwindow=”yes”] Woda i kropla krwi[/button]


Poniższy fragment filmu, który przedstawia błonę komórkową przez, którą przenika cząsteczka wody składająca się z 3 molekuł.

Cząsteczki większe składające się z 20 – 12 i 6 molekuł nie są wstanie przeniknąć przez błonę komórkową jak widać na filmie.

Odbijają się od błony pozostawiając na niej (błoto) wszelkie zanieczyszczenia, które uprzednio przykleiły się do czystej cząsteczki molekuły.

W takim przypadku gdy woda nie przenika przez błonę komórkową, ze względu na jej dużą cząsteczkę molekuły, otorbieloną substancjami chemicznymi, chorobotwórczymi znajdującymi się w wodach wodociągowych i nie tylko, dochodzi do zaśluzowania ( zasklepienia) błony komórkowej a co za tym idzie do ciągłego odwodnienia organizmu.

Woda o wielkości cząsteczki 20 molekuł 12 lub 6 molekuł odbija się od błony komórkowej, a substancja informacyjna znajdująca się w neuroprzekaźnikach z polecenia neuronów wydaje polecenie przekierowana wody (roztworu wodnego – zupy) do układu pokarmowego gdzie następuje odżywianie między komórkowe, następnie dochodzi do zaśluzowania organizmu toksynami, wyniku dalszego procesu do powstawania stanów zapalnych i infekcji gdzie przyczyną jest Pleśń. W wyniku infekcji Pleśni dochodzi do wytworzenia Grzybów, Drożdży, Wirusów wytwarzania nadżerek, wrzodów, guzów, białaczki, stwardnienia rozsianego itd……..

No i mamy do czynienia przez całe życie z chorobami przewlekłymi.

 

Wszystkie urządzenia Typu Generator NanoWody  posiadają  elektrody wykonane ze spektralnie czystego pierwiastka obojętnego dla ludzkiego organizmu.  To daje nam gwarancję i bezpieczeństwo tego, że przy produkowaniu Jonizowanej NanoWody nie wytworzy się wysoce szkodliwa substancja zwana cis-platyną, która występuje przy zastosowaniu elektrod wykonanych z dwóch różnych metali z dodatkiem nadtlenków metali tak popularnych w standardowych jonizatorach.

Generator NanoWody to nowej generacji urządzenie pracujące w technologii „Osmoza Red-ox” pozwalające uzyskać następujące parametry na wodzie czystej 0,00 PPM

Do wydobycia z wody jej pierwotnych i wzorcowych właściwości zastosowany został szereg przemyślanych etapów:

 1. Oczyszczenie fizyczne i chemiczne wody z wszelkich zanieczyszczeń za pomocą urządzeń odwróconej osmozy ( nowość) otrzymujemy wodę idealnie czystą  0,00PPM
 2. Zrównoważenie energetyczne wody poprzez jej przegotowanie tak by nie wyziębiała naszego organizmu jak ma to miejsce w wodach mineralnych czy wodociągowych.
 3. Naładowanie wody wolnymi elektronami, które są nośnikiem energii życiowej potrzebnej do zachowania odpowiedniego potencjału elektrycznego naszych komórek,
 4. Uwolnienie aktywnego Wodoru o napięciu elektrycznym ujemnym poprzez redukcję cząsteczek elektronów w czystej nanowodzie bez stosowania środków zanieczyszczających takich jak np. zgranulowany w temperaturze ok. 1500 0C karbit  lub stosowanie  innego rodzaju metody np: wprowadzanie syntezowanego gazu wodorowego np: technicznego, węglowego, medycznego, rafinowanego czy innego  do wody np: osmotycznej, mineralnej czy wodociągowej, która nie zawiera  zredukowanych cząsteczek elektronów i wykazuje potencjał elektryczny dodatni + 250 mV. (  zagadnienie do przemyślenia zanim poczęstujemy nasz jeszcze zdrowy organizm  taką mieszanką).
 5. Naturalny aktywny Wodór o potencjale ujemnym, który jest najsilniejszym znanym na Ziemi antyutleniaczem zostaje poddany działaniu ukierunkowanemu polu magnetycznemu ( przyspieszacz cząsteczek elektronowych) aby zwiększyć jego pozytywne oddziaływanie na organizm człowieka.
 6. Podczas redukcji cząsteczek wody z 20 do nawet 3 molekuł uzyskujemy mikro klastry, które mają możliwość skutecznej penetracji i przenikania do wszystkich komórek jak np: mitochondria i skutecznego oczyszczania ciała z toksyn.
 7. Wszelkie zniekształcone informacje, które mogły być w pamięci wody zostają skutecznie zresetowane podczas procesu redukcji cząsteczek do mikro klastrów.
 8. Fotony światła o częstotliwości złota wgrywają do wody wzorcowe uzdrawiające informacje o wysokiej częstotliwości  (np: złota mono atomowego).
 9. Nadanie czystej wodzie właściwości redukujących o współczynniku Osmoza Red-Ox – 510 mV mające silne właściwości regenerujące nasz organizm i wymiatające wolne rodniki hydroksylowe.
 10. Naturalne nadanie nanowodzie właściwości alkalicznych poprzez podniesienie pH do 9,35  aby skutecznie odkwasić nasz cały organizm.

Proces generowania NanoWody w technologii Osmoza Red-Ox w urządzeniach z serii Generatorów NanoWody  został maksymalnie uproszczony i zautomatyzowany do poziomu inteligentnego , ekologicznego urządzenia.

Woda jak żywioł w organizmie. W języku chińskim energetyczna faza „Woda” nazywa się – SHUI.
Faza „Wody” w klimatycznych warunkach środkowowschodniej Europy panuje na dworze w okresie od początku grudnia do końca lutego (od pierwszych obfitych opadów śniegu i marcowych odwilży.).

Woda jest małą cząsteczką ( Rys. 1) o bardzo specyficznych właściwościach, o których tak naprawdę, do końca nie wiemy.
Niewątpliwe jest tylko jedno, że każda z tych właściwości jest unikalna. Występuje w pięciu stanach skupienia, jako: ciecz, gaz, ciało stałe, płynny stan krystaliczny, plazma

Woda przyswaja i rejestruje każde oddziaływanie. Zapamiętuje to, co dzieje się w otaczającej ją przestrzeni.
Wodzie wystarczy dotknąć jakiejś substancji, żeby poznać jej właściwości, zapisać ją w swej pamięci.

Czy domyślali się tego nasi przodkowie, kiedy za pomocą srebrnych naczyń zamieniali ją w wodę leczniczą.
Jak do tej pory jest to najlepszy antybiotyk na świecie.

Struktura wody jest ważniejsza od jej chemicznego składu. Struktura wody – to organizacja jej cząsteczek.
Są one zdolne łączyć się w grupy, nazywane klastrami.

(Rys. 1)filtry-do-wody-klastry

 

Dzięki ich obecności, woda jakby posiadała własną inteligencję.
W klastrach woda, jak na taśmie magnetofonowej zapisuje to, co „widzi, słyszy i odczuwa”.
Woda o dużym stężeniu klastrów jest wodą strukturalną.

klaestrony-wody-okno-pamieci4

Klaestron wody okno pamięci, świadomość nadzorująca skumulowaną pamięć

 

Woda zawsze pozostaje wodą, tylko jej struktura, jak układ nerwowy, zdolna jest reagować na każdy bodziec.
Klaster, ulegając strukturalnym przemianom bodźców zewnętrznych, zachowuje się jak komórka pamięciowa.
Posiada ponad 440 000 pól informacyjnych (co bardzo blisko do ilości ukończeń nerwowych w ludzkim ciele!)
Każde z nich odpowiada za swój rodzaj współdziałania ze środowiskiem.

Klaster, jak grupa konkretnych cząsteczek nie jest trwały.
Będąc strukturą o wymiennych cząsteczkach wody może istnieć przez długi czas.
Trwałość struktury klastra potwierdziło informację o tym, że woda może zapisywać i przechowywać informacje w postaci charakterystycznych ułożeń klastrów.
Każde takie ułożenie w stanie emitować oscylacji, podobne do bodźca, pod oddziaływaniem którego ten klaster utworzył się.
Innymi słowy, nasz organizm, po tym jak przeżył jakąś sytuację życiową jeszcze długo będzie „nadawał na falach przeżytego”.

Woda – to jedyny swego rodzaju komputer z bezcenną pamięcią komputerową.

Obecność w organizmie dużej ilości wody niestrukturalnej przyczynia się do zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej organizmu.

Równowaga kwasowo-zasadowa to jeden z najważniejszych regulacyjnych mechanizmów naszego organizmu.
Jest ona podstawą prawidłowego przebiegu wszelkich procesów życiowych i niezbędnym warunkiem do zachowania zdrowia.
Jej zachwianie prowadzi do kryzysów, które nieleczone lub tylko zaleczone przeradzają się w schorzenia przewlekłe.

Większość schorzeń, w tym chorób przewlekłych takich jak reumatyzm, nowotwory, migreny, cukrzyca, kamica nerkowa, kamienie w woreczku żółciowym, dna moczanowa, powstają na skutek zakwaszenia organizmu.
Z zakwaszeniem mamy do czynienia nie tylko w zaawansowanych stadiach choroby.
Nadmierne zakwaszenie to stan, który osłabia wszystkie komórki organizmu.
Zmusza on ciało do pobierania minerałów – wapnia, sodu, potasu i magnezu – z organów ciała i kości aby zneutralizować kwasy i usunąć je z organizmu.
W rezultacie ciało może być narażone na silną i długotrwałą ,,korozję”.
Stan ten może zostać niewykryty przez lata, gdyż początkowo przebiega w zasadzie bezobjawowo. Występuje już wtedy, gdy męczą nas częste bóle głowy, kręgosłupa, gdy odzywa się zgaga, niespodziewanie pojawia się biegunka lub inne dolegliwości jelitowe.
Powikłań tych można uniknąć stosując synchronizację organizmu z panującą fazą Woda.
Synchronizacja organizmu z energetyczną fazą Woda, przede wszystkim przyczynia się do zmniejszenia w organizmie obecności strukturalnej wody.
Tym samym przywraca się równowaga kwasowo-zasadowa naszego organizmu.

Do zbadania wielkości klastrów używa się metody magnetycznego rezonansu jądrowego 170 (ang. 17O Nuclear Magnetic Resonance) i pomiaru szerokości połówkowej, czyli szerokości fali na wykresie w połowie jej wysokości (ang. Full-Width-Half-Maximum).

Od skrótów angielskich nazw tych określeń metoda ta nazywa się 17O NMR FWHM. Otrzymana wartość określa siłę wiązań między cząsteczkami wody. Siła ta jest ściśle zależna od ilości cząsteczek w klastrze.

Im wyższy wynik, tym większy rozmiar klastrów (i odwrotnie).

Zwykła woda z kranu wykazuje w tym badaniu wartość FWHM na poziomie 100–150 Hz, co oznacza, że każdy klaster zawiera 13–18 cząsteczek wody przy zanieczyszczeniu wody na poziomie 250 ppm, przenikanie wody ograniczone zaś luzowanie błony komórkowej.

Badania metodą 170 NMR przeprowadzone na wodzie jonizowanej wykazują zdolność do zmniejszania wielkości klastrów.

Takie badanie przeprowadzono np. przez naukowców z Wydziału Chemii Stosowanej Uniwersytetu Chiao Tung na Taiwanie.

Woda, która przed jonizacją wykazywała 109,55 Hz FWHM, po jonizacji w zwykłych jonizatorach miała już tylko 70,60 Hz, co oznacza, że jest zbudowana z klastrów liczących po 6–8 cząsteczek przy zanieczyszczeniu wody średnio na poziomie 15 do 25 ppm.

Woda poddana procesowi oczyszczeniu do 000 ppm , poddana dodatkowo procesowi gotowania zrównoważenia jej biegunów  przed jej zjonizowaniem  klaster liczy do 3 cząsteczek, przenikanie – penetracja wody przez błonę komórkową następuje bardzo szybko nawadniając komórkę czystymi kationami ujemnymi i anionami dodatnimi i zarazem oczyszczając błonę komórkową ,  dodatkowo woda zostaje za pomocą pompy poddana podwyższonemu ciśnieniu w membranie osmotycznej, pozbawiona  kationów i anionów obcych nazywamy  Nano Wodą.

Dodatkowo w procesie jonizacji takiej wody prądami o zmiennej sinusoidzie generowane są elektrony ujemne , pH jest podwyższone, oddzielone  czyste cząsteczki gazu wodorowego , i tlenu atomowego woda taka posiada właściwości wody iniekcyjnej, pozbawiona wszelkich wirusów , bakterii i wszelkich zanieczyszczeń chemicznych, które nigdy nie zasklepią błony komórkowej a wręcz ją cały czas oczyszczają  itp….   Taką wodę nazywamy NanoWoda-Red-Ox.

Każda Woda wprowadzona do organizmu powyżej 000 ppm jest roztworem a nie Wodą oczyszczającą , więc organizm traktuje  ją  jako roztwór, pokarm i kieruje do układu pokarmowego następuje odżywianie miedzy komórkowe i generowanie śluzu,  Woda przegotowana o czystości 000 ppm rozpoznana przez organizm jako Woda czysta skierowana jest do limfy na stępuje oczyszczanie, ze śluzu i zachodzi wszelka detoksykacja organizmu . itd.

Wodór uzyskany w procesie jonizacji trafiając do organizmu rozwarstwia napotkane nowe twory , guzy itp. elektrony ujemne dematerializuję nowe twory zamieniając w gaz , wodę lub enzym organiczny pH alkalizuje miejsce w którym jest ognisko zapalne itd. 

 Gaz wodorowy syntezowany wprowadzony do obiegu jako wspomagający odporność  jest wielkim niezrozumieniem i szkodliwy dla zdrowia, ma jedynie znaczenie marketingowe – biznesowe wyłudzenie korzyści majątkowych, wykorzystując niewiedzę osób nabywających takowe urządzenia.

Woda Katalityczna  to woda posiadająca jony dodatnie , podobnie jak woda kwaśna  o 5,5 pH,  która zawiera katalizator tj. zawiera niewielkie ilości nieszkodliwych substancji: krzemianu sodu, chlorku wapnia, płynnej soli drogowej, siarczanu magnezu i sulfonowanego oleju rycynowego. Składniki te uczyniły z niej swoisty katalizator, który zmienił strukturę molekularną wody  i taką wodę –dobroczynne jej  działanie nazywają wodą  Willarda bardzo dobrze działa na oparzenia,  podobnie jak woda kwaśna wykonana na bazie wody 000 ppm.

 

 

1 Komentarz
 1. Kto jest producentem urządzenia do produkcji tzw. nano-wody?

  Czy urządzenie posiada dopuszczenie do stosowania przez PZH (Państwowy Zakład Higieny obecnie Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego) ?

Dodaj Odpowiedź

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy