#181#TabelaZdrowiaTF

Viti Life

Opakowanie: Materac o rozmiarach 1.5m×2m

Cena: 11 000

MATERAC 3D Fohow Z EFEKTEM MAGNETOTERAPII

 Trójwymiarowe pole magnetyczne pobudza pracę układu mikrokrążenia w całym organizmie.

 

 


[box type=”bio”]

Działanie trójwymiarowego pola magnetycznego o sile 1700 Gauss umożliwia skuteczną poprawę mikrokrążenia we wszystkich organach i częściach ciała człowieka, poprawę reologii krwi, eliminuje zmęczenie oraz ból i łamanie w mięśniach.

  1. Trójwymiarowe pole magnetyczne pobudza pracę układu mikrokrążenia w całym organizmie.
  2. Opatentowany materiał bawełna merceryzowana posiada właściwości bakteriobójcze i antykleszczowe.
  3. Działanie promieniowania podczerwonego i anionów.
  4. Włókna o strukturze trójwymiarowej (3D) sprawiają, że materac łagodnie i stopniowo przybiera kształt ciała człowieka.
  5. Włókna Szczmielu białego są znakomitym naturalnym przewodnikiem ciepła.
  6. Ognioodporna bawełna zgodna z europejskimi normami sprawia, że sen na materacu staje się  jeszcze bardzie komfortowy i bezpieczny.
  7. Struktura materaca składa się z 15 warstw, umożliwia to kompleksowe przywrócenie zdrowia organizmu człowieka.

Opis wyrobu:

Głównymi składnikami danego produktu są magnesy miękkie (neodym-żelazo-bor), funkcyjne włókno zdolne do wytwarzania promieniowania podczerwonego i jonizacji, włókno trójwymiarowe 3D i włókno szczmielu białego. Wszystkie materiały użyte do wyrobu materaca poddane zostały szczegółowym badaniom i testom, są zgodne z normami obowiązującymi w przemyśle tekstylnym i posiadają funkcje prozdrowotne.

1. Działanie trójwymiarowego pola magnetycznego pojemności 1700 Gauss może skutecznie poprawić mikrokrążenie we wszystkich narządów i części ciała, reologii krwi, zmniejsza zmęczenie, ból i bóle mięśni.

2. Warstwa funkcjonalna w kontakcie z ludzkim ciałem i reakcja zachodzi pezotermicheskaya piezoelektryczny, który jest utworzony IR długości fali o długości fali 4-14 mikronów i ujemnie naładowane jony. Emisyjności promieniowania podczerwonego przekracza 86%, dzięki czemu istnieje przyspieszenie mikrokrążenie w skórze ludzkiej, przyspiesza przemianę materii. Powstałe aniony oczyszczają powietrze i mają wpływ na alkalizacji ciała.

3. Włókna są high-tech trójwymiarowe 3D-tkaniny mają wydrążone struktura w kształcie litery X – to najdoskonalsza konstrukcja fizyczna, na każdy centymetr kwadratowy, co stanowi 40 włókien podporowych. Na powierzchni górnej i dolnej strony materaca ma porowatą strukturę, która pozwala na utworzenie warstwy obiegu powietrza. Ten materac jest dobrze wentylowana, usuwa wilgoć, mocno kręgosłupa. Od wielkości materac 1,5 x 2 m 1 280 000 znajdujące włókien milion wsparcia, przy czym masa ciała jest rozprowadzany równomiernie na całej powierzchni materaca i efekt masażu osiągniętego podczas snu.

4. merceryzowanej bawełny – unikalny opatentowany tkaniny (4 Yang-Sheng sezonu), jest ona traktowana z jonami srebra, przy czym antybakteryjnym i protivokleschevye wpływów. Ognioodporne bawełny w materacu odpowiada standardom europejskim, ma oryginalny wygląd, wygodny w użyciu, bezpieczny.

5. składany materac, dzięki czemu jest bardzo wygodny do przenoszenia.

6. Podczas użytkowania Fohow 3D materaca zwiększa przepływ krwi do komórek, narządów wewnętrznych, przy regularnym stosowaniu długoterminowym, poprawia system odpornościowy i wzmocnienia organizmu.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy