Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność

Fohow Materac Magnetyczny 3D

#181#TabelaZdrowiaTF

Viti Life

Opakowanie: Materac o rozmiarach 1.5m×2m

Cena: 11 000

MATERAC 3D Fohow Z EFEKTEM MAGNETOTERAPII

 Trójwymiarowe pole magnetyczne pobudza pracę układu mikrokrążenia w całym organizmie.

 

 


[box type=”bio”]

Działanie trójwymiarowego pola magnetycznego o sile 1700 Gauss umożliwia skuteczną poprawę mikrokrążenia we wszystkich organach i częściach ciała człowieka, poprawę reologii krwi, eliminuje zmęczenie oraz ból i łamanie w mięśniach.

  1. Trójwymiarowe pole magnetyczne pobudza pracę układu mikrokrążenia w całym organizmie.
  2. Opatentowany materiał bawełna merceryzowana posiada właściwości bakteriobójcze i antykleszczowe.
  3. Działanie promieniowania podczerwonego i anionów.
  4. Włókna o strukturze trójwymiarowej (3D) sprawiają, że materac łagodnie i stopniowo przybiera kształt ciała człowieka.
  5. Włókna Szczmielu białego są znakomitym naturalnym przewodnikiem ciepła.
  6. Ognioodporna bawełna zgodna z europejskimi normami sprawia, że sen na materacu staje się  jeszcze bardzie komfortowy i bezpieczny.
  7. Struktura materaca składa się z 15 warstw, umożliwia to kompleksowe przywrócenie zdrowia organizmu człowieka.

Opis wyrobu:

Głównymi składnikami danego produktu są magnesy miękkie (neodym-żelazo-bor), funkcyjne włókno zdolne do wytwarzania promieniowania podczerwonego i jonizacji, włókno trójwymiarowe 3D i włókno szczmielu białego. Wszystkie materiały użyte do wyrobu materaca poddane zostały szczegółowym badaniom i testom, są zgodne z normami obowiązującymi w przemyśle tekstylnym i posiadają funkcje prozdrowotne.

1. Działanie trójwymiarowego pola magnetycznego pojemności 1700 Gauss może skutecznie poprawić mikrokrążenie we wszystkich narządów i części ciała, reologii krwi, zmniejsza zmęczenie, ból i bóle mięśni.

2. Warstwa funkcjonalna w kontakcie z ludzkim ciałem i reakcja zachodzi pezotermicheskaya piezoelektryczny, który jest utworzony IR długości fali o długości fali 4-14 mikronów i ujemnie naładowane jony. Emisyjności promieniowania podczerwonego przekracza 86%, dzięki czemu istnieje przyspieszenie mikrokrążenie w skórze ludzkiej, przyspiesza przemianę materii. Powstałe aniony oczyszczają powietrze i mają wpływ na alkalizacji ciała.

3. Włókna są high-tech trójwymiarowe 3D-tkaniny mają wydrążone struktura w kształcie litery X – to najdoskonalsza konstrukcja fizyczna, na każdy centymetr kwadratowy, co stanowi 40 włókien podporowych. Na powierzchni górnej i dolnej strony materaca ma porowatą strukturę, która pozwala na utworzenie warstwy obiegu powietrza. Ten materac jest dobrze wentylowana, usuwa wilgoć, mocno kręgosłupa. Od wielkości materac 1,5 x 2 m 1 280 000 znajdujące włókien milion wsparcia, przy czym masa ciała jest rozprowadzany równomiernie na całej powierzchni materaca i efekt masażu osiągniętego podczas snu.

4. merceryzowanej bawełny – unikalny opatentowany tkaniny (4 Yang-Sheng sezonu), jest ona traktowana z jonami srebra, przy czym antybakteryjnym i protivokleschevye wpływów. Ognioodporne bawełny w materacu odpowiada standardom europejskim, ma oryginalny wygląd, wygodny w użyciu, bezpieczny.

5. składany materac, dzięki czemu jest bardzo wygodny do przenoszenia.

6. Podczas użytkowania Fohow 3D materaca zwiększa przepływ krwi do komórek, narządów wewnętrznych, przy regularnym stosowaniu długoterminowym, poprawia system odpornościowy i wzmocnienia organizmu.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy