Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa
Suplementy diety, zdrowa żywność

FitLine Omega 3+vit.E – naczynia krwionośne, mózg

 

FitLine Omega 3+vit.E

Przeciwko stanom zapalnym w żyłach, dobry stan naczyń krwionośnych oraz Omega 3 wpływa na dobrą pracę mózgu, bo mózg składa się w 33% z kwasów tłuszczowych./

Pierwsza na świecie OMEGA3 z microalg w technologii MicroSolve (tłuszcz rozpuszcza się w wodzie) i NTC – SZYBKI TRANSPORT SUBSTANCJI ODŻYWCZYCH WEWNĄTRZ KOMÓRKI w 97-100% w czasie nie dłuższym jak 5-10 minut od spożycia. Tutaj na efekty nie musisz czekać kilka miesięcy a kilka dni do 2 tygodni

 

 

Pierwszy na świecie wegański kwas omega 3 z mikroalg w połączeniu z technologią mikroSolve!
Kwasy tłuszczowe omega-3 DHAi ELA odgrywają istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu, przyczyniając się do prawidłowej pracy serca i mózgu.
Przyjmowanie odpowiedniej dawki kwasów omega-3 stanowi wyzwanie dla wegetarian, wegan i innych osób, które unikają spożywania ryb.
Odkryj FitLine2 Omega 3 Vegan- nasz nowy, wegański kwas microSolve Omega 3 z mikroalg, który jest świetnym zamiennikiem oleju z ryb bez rybnego posmaku.
– technologia microSolve zapewnia większą biodostepność
– unikalna koncepcja transportu substancji odżywczych NTC wspomaga wchłanianie
– źródło kwasów omega-3 dla wegan bez substancji pochodzenia rybnego
– czyste kwasy DHA i EPA wyprodukowane z wyselekcjonowanych mikroalg
Alternatywne naturalne składniki zamiast ograniczonych,wyzyskiwanych na wielką skalę zasobów morskich
– idealne uzupełnienie zestawu FitLine Optimal-set
– objęty wnioskiem patentowym

[box type=”bio”]
Wszystko to przeciwdziała zmęczeniu podnosząc Twoją sprawność intelektualną oraz fizyczną. Witaminy z grupy B należą do witamin rozpuszczalnych w wodzie i utrzymują się w organizmie stosunkowo krótko. Z tego więc względu należy dostarczać je organizmowi codziennie. Zawarta w preparacie witamina C wpływa korzystnie na zwiększenie odporności organizmu oraz poprawę stanu dziąseł. Przyda się więc osobom mającym problemy z ich krwawieniem. Dodatkowo połączenie witaminy C z algami, guaraną i B12 powoduje szybsze spalanie tłuszczu na poziomie komórkowym.

„Uważa się, że około 35% ludzkiego mózgu składa się z kwasów tłuszczowych wpływających na rozwój mózgu, a także stymulujących funkcjonowanie intelektu, pamięci i wzroku. Są one również ważnym elementem struktury siatkówki oraz innych tkanek nerwowych. „
Czytaj więcej: http://www.poranny.pl/zdrowie/art/5259976,kwasy-omega3-wspomagaja-serce-uklad-krazenia-i-mozg-zadbaj-o-zdrowie-calej-rodziny,id,t.html
Dla zdrowia układu krążenia i naczyń krwionośnych.

Patent – technologa nanosolveFirma PM International posługuje się opatentowaną technologią, tzw. nanomicelizacja cząsteczek tłuszczów, czyli rozdrobnienie cząstek substancji tłuszczowych do poziomu porównywalnego z cząsteczkami tlenu.
Dzięki nanomicelizacji substancje tłuszczowe zawarte w preparatach FitLine rozpuszczają sie w wodzie, co powoduje, że ich przyswajalność wielokrotnie. Nanomicelizacja gwarantuje przyswajalność witamin A, D, E, K, beta karotenu, koenzymu Q10, kwasu tłuszczowego Omega 3 i flawonoidów na poziomie bliskim 100%. Te same substancje w zwyłej postaci przyswajają się maksymalnie w 25%.
TEST – jak działa nanomicelizacja

 • Weź kapsułkę dowolnej dostępnej na rynku OMEGI 3. Zrób za pomocą szpilki otwór i wyciśnij zawartość do szklanki z wodą.
 • Do drugiej szklanki z wodą wpuść kroplę FitLine OMEGI 3+E.

[box type=”warning”]
„Zwykła” Omega 3 utworzy plamę tłuszczu, będzie pływać jak oko w rosole. FitLine OMEGA 3+E po kilku sekundach rozpuści się w wodzie, która zmętnieje. Jesteś świadkiem niewiarygodnego zjawiska – oto tłuszcz rozpuścił się w wodzie.
Jeżeli wiesz, że mechanizm przyswajania związów odżywczych w organizmie jest „oparty na wodzie”, nie muszę tłumaczyć, że to właśnie ta OMEGA-3, która rozpuściła się w wodzie będzie działała nieporównywalnie skuteczniej, bo przyswoi się prawie w 100% do organizmu.

Patent – NGP (nutrient group products)

Pewne składniki odżywcze działają lepiej, jeżeli są podane razem, niż gdy są przyjmowane osobno. Katalizatorem dla reakcji z OMEGĄ – 3 jest witamina E – te substancje podane razem działają lepiej niż osobno. Dlatego preparat FitLine Omega 3 + E to mieszanka obydwu substancji.

Najlepszy stosunek ceny do jakości

W każdej aptece możesz kupić kapsułki Omega-3, w cenie kilkudziesięciu złotych za opakowanie. Omega-3 zawarta w kapsułkach jest przyswajalna maksymalnie w 25%, podobnie jak każdy tłuszcz, a i to przy założeniu, że mamy zdrowe jelita i całkowicie sprawną przemianę materii.

FitLine OMEGA 3+E jest przyswajalna niemal w 100%.

Uwzględniając przyswajalność, FiLine OMEGA 3+E jest preparatem nie tylko skutecznym,
ale również najtańszym.

Wielonienasycone kwasy tłuszczowe typu Omega 3 to odkrycie ostatnich lat. Okazało się, że jest to najzdrowszy rodzaj tłuszczu, który jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania praktycznie całego organizmu.

Tłuszcz typu OMEGA3 jest ważnym składnikiem m.in. błon komórkowych, mózgu, układu nerwowego, naczyń krwionośnych.

Praktycznie każdy człowiek Zachodu ma ogromne niedobory kwasów tłuszczowych Omega-3, ponieważ występują one w tych potrawach, których jemy bardzo mało – m.in. rybach i owocach morza oraz soi (NIE modyfikowanej genetycznie).

Niektóre korzyści ze stosowania FitLine Omegi 3

 • Jest zdrowa dla serca, krwi i naczyń krwionośnych

 • Pomaga oczyścić układ krwionośny ze złogów

 • Jest niezwykle ważna dla prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego

 • Działa profilaktycznie i wspomagająco na wiele procesów życiowych

Dlaczego powinniśmy uzupełniać OMEGA 3?

Najnowsze badania dowiodły, że ten szczególny rodzaj tłuszczu ma zasadnicze znaczenie dla komórek – jego brak powoduje poważne zaburzenia w ich funkcjonowaniu. Lecznicze właściwości oleju rybiego mają tak szeroki zakres, że mogłoby się to wydawać niedorzeczne, gdyby nie miało to podstaw naukowych.
Spożywanie kwasów tłuszczowych OMEGA 3 jest szczególnie ważne:

 • Dla kobiet w ciąży – w fazie tworzenia się u dziecka mózgu i układu nerwowego
 • Dla małych dzieci – gwarantuje dobry rozwój mózgu, układu nerwowego, przyczynia się do lepszej nauki, pamięci itd
 • W celach profilaktycznych

Nowe badania świadczą o tym, że kwasy tłuszczowe OMEGA-3 zapobiegają wystąpieniu raka sutka oraz mogą być stosowane jako lek na tę chorobę. W badaniach laboratoryjnych udowodniono, że kwasy tłuszczowe OMEGA-3 otrzymane z oleju lnianego lub z tłustych ryb, takich jak łosoś, morska odmiana okonia i makrela, hamują rozwój komórek rakowych.
Wykazano, że u kobiet z rakiem sutka stosunek zawartości tłuszczów „szkodliwych” – związków OMEGA-6, do tłuszczów „dobrych” – OMEGA-3, był 2 – 5 razy wyższy .
Dieta kobiet mieszkających w Azji, które znacznie rzadziej chorują na raka sutka niż kobiety w krajach zachodnich, jest o wiele bogatsza w produkty zawierające duże ilości kwasów tłuszczowych OMEGA-3 (ryby, owoce morza, soja niemodyfikowana genetycznie).
W gruczole piersiowym Amerykanek, które spożywają duże ilości tłuszczów zawierających szkodliwe związki OMEGA-6, występują one w znacznie większych ilościach niż OMEGA-3. U kobiet z Azji, jest odwrotnie, dominują związki OMEGA-3.

 • NTC: zapewnia możliwie najlepsze wchłanianie
 • zawiera EPA i DHA, już od 2 porcji dziennie wspomaga funkcje serca
 • usprawnia funkcje układu sercowo-naczyniowego
 • Omega 3 z wartościowego oleju rybnego
 • wpływa pozytywnie na przemiany biochemiczne warunkujące prawidłowe funkcjonowanie mózgu
 • z witaminą E dla zabezpieczenia Omegi 3 przed utlenianiem
 • jeszcze lepszy, świeży i owocowy smak popularnej pomarańczy z Florydy
 • innowacyjny system dozowania ułatwiający dawkowanie
 • łatwoprzyswajalne, płynna forma
 • z wyjątkową, zgłoszoną do patentu technologią mikro-micelizacji
 • z witaminą E dla zabezpieczenia Omegi 3 przed utlenianiem
 • jeszcze lepszy, świeży i owocowy smak popularnej pomarańczy z Florydy
 • innowacyjny system dozowania ułatwiający dawkowanie
 • łatwoprzyswajalne, płynna forma
 • z wyjątkową, zgłoszoną do patentu technologią mikro-micelizacji
 • Kwas tłuszczowy Omega-3
 • Witamina E
 • Aromat naturalny

[button link=”https://www.pm-international.com/files/pl/product_usage/LMIV_PL-FL-Pack-Omega3_5115P2INTERNETONLY1.pdf” newwindow=”yes”] Składniki Fitline Omega 3+E – etykieta opakowania[/button]1 do 2 razy dziennie rozpuścić po 35 kropli (1,67 ml) w chłodnym napoju.

 

Technologia NTC

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
 • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy