Earth Power International

O NAS

Nasza firma, Earth Power International, jest producentem i dystrybutorem wysokiej jakości suplementów diety wpływających na poprawę kondycji Twojego organizmu na co dzień. Receptury naszych preparatów wywodzą się z tysięcy lat doświadczenia i wiedzy tradycyjnej medycyny chińskiej łącząc w sobie jednocześnie jakość i technologię współczesnych laboratoriów, oraz potęgę i mądrość farmakognozji.

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się i całkowicie polską firmą i jesteśmy z tego niesamowicie dumni, gdyż nasze produkty od wielu lat dostępne są także na arenie międzynarodowej. Nasze preparaty uzyskały liczne certyfikaty potwierdzające zarówno wysoką jakość metod ich produkcji, jak i pozytywny ich wpływ na Twój organizm.

Cieszy nas fakt, że w dzisiejszym, coraz bardziej zabieganym święcie coraz więcej osób zwraca uwagę na stan swojego zdrowia i skłania się ku tradycyjnym metodom kurowania wybierając nasze naturalne produkty zamiast tego, co oferuje nam współczesny rynek farmaceutyczny. Oprócz zdrowia dajemy Ci także możliwość by wspólnie z nami budować swój rynek konsumencki w zamian za zysk ze sprzedaży naszych produktów. Zostań naszym partnerem by dołączyć do grona zdrowych, szczęśliwych i wolnych finansowo ludzi.

Wierzymy, że Ty również odkryjesz zarówno potęgę natury jaka drzemie w naszych produktach, jak i szansę by razem z nami, małymi krokami, zmieniać swoje najbliższe otoczenie na lepsze.

NASZA FILOZOFIA

Dlaczego robimy to, co robimy? Ponieważ wierzymy w ludzi. Wierzymy, że zdrowa, uśmiechnięta i wolna finansowo osoba jest nie do zatrzymania, że ma moc i potencjał by kreować swoją rzeczywistość. Nasi partnerzy są dumnymi i ambitnymi ludźmi, którzy kochają życie i dzielenie się swoimi pasjami z otoczeniem. Energia, którą wysyłasz do świata wraca do Ciebie ze zdwojoną mocą, więc dbaj o to była ona dobra i czysta.

Nasza firma to nie kolejny koncern farmaceutyczny, którego produkty widzisz w telewizyjnych reklamach i na billboardach w swoim mieście. To przede wszyskim mądrość i tysiące lat doświadczenia tradycyjnej medycyny dalekiego wschodu.

Receptury naszych preparatów zostały skomponowane przez mistrzów farmakognozji we współpracy z naszą radą naukową łącząc w sobie wieki doświadczenia i najnowsze zdobycze współczesnej farmakologii.

Nasze produkty cechuje przede wszystkim sposób ich produkcji. Unikalna receptura to nie wszystko. Najważniejszy dla nas jest sposób ekstrakcji tego, co najlepsze w każdym z naszych składników. Osobiście nadzorujemy cały proces pozyskiwania surowców, głównie z dziewiczych terenów Azji, dbając o to by był on zgodny z wiekami tradycji chińskiej medycyny. Nasze produkty dbają o zachowanie w Twoim ciele prawidłowej homeostazy i równowagi siły duchowej yin-yang.

To właśnie dlatego, wybierając nasze produkty, oprócz korzyści czysto zdrowotnych odczujesz także poprawę swojego samopoczucia psychicznego. Jak powiedział Hipokrates “Niech pożywienie będzie lekarstwem, a lekarstwo pożywieniem”.

RADA NAUKOWA

Nasza Firma to nie tylko produkty i laboratoria, lecz przede wszystkim ludzie. Rada Naukowa Earth Power International to zespół fachowców i doradców, którzy dbają o najwyższą jakość naszych produktów na co dzień. Specjaliści z zakresu medycyny, farmakognozji, chemii i dietetyki wspólnie pracują nad tym, by produkty, które otrzymujesz były zawsze najwyższej jakości i spełniały wszystkie Twoje, nawet najbardziej wygórowane, oczekiwania.

 

Koszty dostawy:

Dostawa jak za pobraniem to 21

Płatności przelewem, on-line i karta 18

 

Adres firmy:
Earth Power International Sp. z o.o.
ul. Wagrowska 6
61-369 Poznań

1 Komentarz

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy