Skip to content

Cyto Pharma de Mexico

Cyto Pharma de Mexico – Bhealthy

Sklep który jest przez nas obsługiwany oferuje produkty oryginalne i zawsze drobiazgowo sprawdzane przed wysyłką. Zamieszczone zdjęcia nie są retuszowane i zawsze przedstawiają oferowany przez nas towar.

Płatność/dostawa

Towary wysyłamy poprzez pocztę lub firmą kurierską na koszt kupującego. Po każdym zakupie potwierdzamy ten fakt mailem oraz uzgadniamy z kupujacym w jaki sposób towar dostarczyć. Podajemy też dane do przelewu. Wpłaty za towary przelewem w złotówkach – do polskiego banku.

Czas dostarczenia samolotem z Mexico zazwyczaj ok. 4-7 dni

Czas dostarczenia z Polski od 12h do 48h (1-2dni robocze)

Koszt przesyłki kurierskiej ubezpieczeniowej Polska – 17zł

Koszt przesyłki kurierskiej ubezpieczonej z Polski za pobraniem – 25zł

Jeżeli wysyłka z Polski, to po upewnieniu się czy suplementy są  na miejscu, poprzez kontakt telefoniczny , wówczas wysyłka zawsze od ręki tego samego dnia, następnego lub wysyłamy informację do kupującego i ustalamy termin dostawy.

 

 

Adres:

Juan Carrasco 693 Soler, 22530 Tijuana, Baja California, Mexico

22-530 Tijuana

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com