Ponad 145 000 produktów Ponad 100 sprzedawców Produkt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy jeśli taką ustawił Super tarcza antywirusowa
Search Suggestions
   Powered by Super Speedy Search

   Certyfikaty Colway

   21/09/2021

   Certyfikaty jakości i badań nad produktami Colway

   Kolagen Naturalny

   Są to zaświadczenia, że spożywany kolagen marki Colway  i inne produkty są wysokiej jakości z akredytacją zagraniczną też. Ważne jest to spożywany, wprowadzamy do naszego ciała, do komórek a w istocie ma   dawać nam energię, dobry układ odpornościowy, samopoczucie oraz wspaniale odżywione tkanki.

   Kolagen to 30% tkanki łącznej i bez niego z czasem po prostu nasze ciało ma go za mało. Są zmarszczki są, problemy wewnętrzne. Bo masz za mało potrzebne związku do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

   Jeśli nie mamy odpowiedniej ilości Oleju w silniku, problemy z termostatem w samochodzie to daleko nie zajedziemy :). Brak oleju uszkodzić może silnik. Niedziałający termostat prawdopodobnie nas zestresuje smugą dymu spod maski. Termostat w aucie trzeba wymieniać przynajmniej co 10 lat. 

   Gdy mamy za mało Kolagenu to dlatego też nie zajedziemy. Tkanka łączna to też serce i wyobraź sobie, że masz serce niepełnosprawne na poziomie energii, bo masz 30% mniej kolagenu niż ktoś kto ma 18 lat. Chyba nie chcesz tego, aby mieć mniej energii, słabsze serce oraz wszystkie tkanki.

   Dziś możesz kupić produkt, który umożliwia uzupełnienie związku odżywczego niezbędnego, którego ilość spada wraz z wiekiem.

   Zamówienie żywego kolagenu

    

   Tagi:

   Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

   Dodaj Odpowiedź

   Suplementy diety, zdrowa żywność
   Logo
   Rejestracja Nowego Użytkownika
   Cieszymy się, że jesteś z Nami
   Resetuj Hasło
   Porównaj przedmioty
   • Całkowity (0)
   Porównać
   Wózek sklepowy