Co to jest ormus?

Ormus to dla wielu osób bardzo tajemnicze słowo. Z czym powinna się kojarzyć ta nazwa? Co warto wiedzieć o ormusie? W niniejszym tekście zawarliśmy najważniejsze informacje, które sprawią, że będziesz już wiedzieć, czym jest ormus.

Nazywany jest również „eliksirem bogów”. To zupełnie wyjątkowa substancja alkaliczna. Wykazuje cechy suplementu mineralnego. Posiada tzw. m-materię. Jest ona tajemniczym składnikiem wszechświata — to naturalnie istniejące cząstki, których ludzkie oko nie jest w stanie wybadać.

M-materia pojawia się w oceanicznej, ale i morskiej wodzie. Jest też obecna w roślinach czy żyznych glebach. To pewna odrębna i niecodzienna grupa metali szlachetnych. W skład ormusu wchodzi zmineralizowana forma m-materii. Chodzi o rozszczepione metale szlachetne w niespotykanym stanie skupienia.

Ormus charakteryzuje się jako krystalicznie czysty materiał budulcowy uniwersum. Jest też opisywany jako wytrącona forma fotonów, a więc światła. Swoje źródło ormus ma w dawnych wybuchach wulkanicznych. Właśnie wówczas gigantyczne zbiorniki wodne uzyskały odżywczą formę w postaci m-materii.

M-materia jest czymś zupełnie niezwykłym. Właśnie dzięki niej olbrzymie stworzenia mogą żyć w najgłębszych wodach świata. Ta substancja sprawia również, że rośliny oceaniczne mogą rosnąć kilka metrów dziennie. W teorii czemuś takiemu przeczą praktycznie wszystkie prawa nauki.

Niezwykłą substancję postanowili niegdyś wykorzystać tubylcy z dzisiejszych terenów Bliskiego Wschodu. Właśnie tam opracowano ormus. To niezwykle dobroczynny, ale i tajemniczy specyfik.

Skąd się go bierze?

By móc wytworzyć ormus, trzeba odnaleźć miejsce, które charakteryzuje się bogactwami mineralnymi i posiada dobroczynne jony atomowe. Ormus wytwarza się przede wszystkim ze słonych wód Morza Martwego i innych szlachetnych rodzajów soli.

Może też pochodzić z wód australijskich, które nie odczuły działalności przemysłowej. Ważne jest, by wody, z których pozyskuje się ten specyfik, były możliwie jak najczystsze. Wszelkie zabrudzenia stanowią niemały problem dla tych, którzy chcą wytwarzać ormus.

Ormus – ceny specyfiku

Łatwo się domyślić, że ormus jest bardzo drogi. Za 100 czy 200 złotych można otrzymać 50-500 gramów proszku z minimalnym dodatkiem ormusu (około 1 proc.), produkowanego na zasadzie elektrolizy.

Ormus można przyjmować również w formie płynu. Kiedy ta niezwykła substancja jest rozpuszczona w wodzie, to możliwe jest szybsze przyswajanie jej przez człowieka. 

Gdy ormus wytwarzany jest naturalnymi metodami, to nie posiada żadnych zanieczyszczeń mikrobiologicznych. To czysty proch. Trudno jest go zdobyć. O cenach niełatwo pisać, bo to wręcz bezcenna substancja.

Na rynku są jednak dostępne specyfiki, które przynoszą zróżnicowane korzyści. Nabyć można ormusy wykorzystywane do:

 • pracy ze snem; zwiększa on pamięć senną i wspomaga świadome śnienie;
 • uzyskiwania większej mocy do życia;
 • wspomagania walki z uzależnieniami psychicznymi i fizycznymi; ormus uwalnia ponadto od nadmiernego myślenia i destruktywnych sytuacji;
 • wzmagania bezwarunkowej miłości, wzbudzania otwartości na świat i ludzi;
 • działania na podświadomość, wyciągania głęboko skrywanych traum i problemów;
 • pobudzania świadomości, która uzewnętrznia się nieśmiało i powolnie;
 • uwalniania podświadomości; ormus pozwalający jednocześnie na otwieranie się na nowe bodźce i doznania;
 • wzmacniania piękna ciała człowieka i oczyszczania nerek;

Tak działa magiczny specyfik

Ormus jest bogaty w składniki mineralne. Dzięki temu równoważy pracę organizmu. Potrafi wpływać na organizm oczyszczająco. Właśnie dzięki niemu człowiek może się pozbyć metali ciężkich, groźnych toksyn czy trucizn. Ormus potrafi pozytywnie działać na różne części organizmu człowieka.

Przede wszystkim dzięki niemu można odblokować umysł i usprawniać funkcjonowanie organizmu. Wzmacnia ponadto procesy budulcowe i motywuje organizm do ciągłego samodoskonalenia. Poprawia też jakość życia z uwagi na oddziaływanie na sferę psychiczną.

Ormus może doprowadzać do niwelowania negatywnych myśli. Wzmacnia świadomość człowieka i umożliwia lepsze rozumienie świata, a także dogłębne poznawanie materii.

Po prostu cudowna substancja – ORMUS

Ormus potrafi być bezsprzecznie niesamowitym zastrzykiem energii. Doładowuje zarówno ciało, jak i umysł. Motywuje do podejmowania kolejnych wyzwań i działań. Potrafi być nawet inicjatorem zupełnie nowych doznań. Może też zapewnić mocne oddziaływanie w nieznanych dotąd sferach człowieka.

Z ormusu korzystali nawet najwięksi geniusze. Wszystko po to, by wzmacniać swoje umiejętności logicznego myślenia i nie tylko. Ten magiczny specyfik potęgował doznania i korzystnie wpływał na mądrość.

Wieloletnie badania i analizy pozwoliły na uzyskanie ormusu, który jest wręcz idealnym produktem. Wyodrębnienie metali szlachetnych sprawiło natomiast, że funkcjonalność eliksiru została zmaksymalizowana.

Ormus nie przez przypadek nazywa się „eliksirem bogów”. To substancja, która naprawdę potrafi czynić niesamowite rzeczy, wręcz cuda. Nie są to chwyty marketingowe, ale coś, co zostało potwierdzone przez osoby, które wykorzystywały ten specyfik. Pojawiające się doniesienia wskazują, że rzeczywiście przynosiło to wspaniałe efekty.

Ten wspaniały specyfik praktycznie natychmiast poprawia samopoczucie, usuwa stres i stany depresyjne i nawet przy dużej liczbie obciążeń organizmu, czyni go dużo bardziej odpornym na wszelkie niebezpieczne czynniki cywilizacyjne. Potrafi poprawiać wydajność umysłową, wydolność fizyczną, wyostrza zmysły, poprawia refleks i podnosi koncentrację. Uaktywnia też intuicję i pomaga zachować spokój w trudnych, nerwowych sytuacjach.
Produkty z ormusem możemy zamówić na stronie www.tabelazdrowia.pl

Tabela Zdrowia
Tabela Zdrowia

Pasjonat sportowego i zdrowego trybu życia. Zajmuję się: Wszechobejmującym uświadomieniem.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

   Dodaj Odpowiedź

   Rynek Zdrowia
   Logo
   Wózek sklepowy