FitLine Basen Plus

FitLine Basen Plus:

Zapewnia równowagę elektrolitów. Maksymalnie przyswajalny wapń, magnez, sód i potas


 

Produkt uzupełnia elektrolity. Stosowany jest przez sportowców w celu ich uzupełnienia po ciężkim treningu. Magnez, sód, potas i wapń w najlepszej formie

  • wapń i magnez przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości i zębów
  • magnez zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia i
  • magnez pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
  • NTC wspomaga optymalne wchłanianie substancji
  • opatentowany w połączeniu z Restorate Sensitive

Zawartość:  180 g (Opakowanie miesięczne )

 

 

Zapewnia równowagę elektrolitów

 

 * jako bufor wspomaga działanie FitLine Restorate,

 * w połączeniu z Restorate reguluje gospodarkę mineralną organizmu,

 * wspomaga regenerację organizmu,

 * dostarcza ważne dla życia minerały i pierwiastki śladowe,

 * wzmacnia kości i zęby,

 * wspomaga organizm w starszym wieku,

 * wspomaga przy niezdrowym trybie życia (spożywanie dużej ilości wędlin, kawy i alkoholu, a małej ilości owoców, warzyw, sałat i napojów), stresie i paleniu.

 

Od 5 do 10 krotnie wyższa i szybsza bioprzyswajalność środków odżywczych poprzez NTC (Koncepcja Transportu Substancji Odżywczych)

 FitLine Basen Plus posiada certyfikat GMP (Good Manufacturing Practice).

Mleczan wapnia, cytrynian potasu, fruktoza, cytrynian sodu, cytrynian magnezu (sole magnezowe kwasu cytrynowego), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromat, mleczan żelaza

Składniki – etykieta
Zawartość 1 łyżeczki (6,0 g proszku) wsypać do przygotowanego napoju Restorate Sensitive (sporządzonego z 6,7 g proszku rozpuszczonego w 250 ml niegazowanej wody) i mieszać aż do całkowitego rozpuszczenia. Należy pić małymi łykami natychmiast po przygotowaniu napoju.

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .