Bardzo potrzebne produkty dla naszego organizmu aby był zdrowy

EMR - promieniowanie elektromagnetyczne bardzo silne

1) Soczewki i okulary fullerenowe – opatentowane – zmieniają szkodliwe światło na przyjemne dla organizmu. Chronią przed rażeniem przed światłami samochodowymi aut nadjeżdżających  z przeciwka czy odbijanego z mokrej nawierzchni po deszczu, zwiększają syntezę kolagenu i mają inne właściwości dla zdrowia:

2 ) woda wzorcowa , technologia DILEKA 

Poniżej elementy super tarczy antywirusowej

EMR - promieniowanie elektromagnetyczne bardzo silne

4) Pokarm epigenetyczny i kolagen liofilizowany. Kolagen:    – Lunacol z Lunazyną

5) Oczyszczanie organizmu https://tabelazdrowia.pl/produkt/detocol/

6 ) Collaceina – probioktyki

7) Polecamy też niezbędny produkt, który powinien każdy stosować po 12 roku życia aby być w pełni zdrowym. Jest to ASEA z Molekułami SR. Dlatego nie ma żadnej konkurencji na świecie, bo jest jedynym źródłem tych molekuł.
Bez tym molekuł organizm nie funkcjonuje prawidłowo. Ich produkcja spada po 12 roku życia o 1% rocznie. Funkcją ich jest komunikacja międzykomórkowa. Bez nich organizm nie wie co ma zrobić z danym składnikiem odżywczym, który dotarł do komórek a tym samym mamy coraz więcej problemów zdrowotnych z czasem. 

Asea to jedyne źródło tych molekuł poza organizmem. Organizm produkuje taką molekułę i żyje ona ok. 1 mikrosekundy.  W Butelce ASEA suplement są Molekuły SR ponad roku czasu. Jest to jedno z większych odkryć medycznych. Więcej na www.tabelazdrowia.pl/asea

Drugim źródłem  Molekuł SR jest Żel RENU28 od ASEA. Dzięki nim odmładzamy naszą skórę. Zmarszczek jest coraz mniej już po 28 dniach!. Produkt skuteczny też na łysienie. Zamówienie na https://tabelazdrowia.pl/produkt/renu-28-rewitalizujacy-zel-redox/   Tu Prezentacja firmy ASEA i wyjaśnienie tego, jak ważne są molekuły sygnalizujące REDOX https://blazar.pl/prezentacja-asea/ Zamówienie od producenta z linku  https://www.tabelazdrowia.pl/aseaewelina

ASEA - molekuły sygnalizujące REDOX
Bardzo potrzebne produkty dla naszego organizmu aby był zdrowy
Bardzo potrzebne produkty dla naszego organizmu aby był zdrowy

Tabela Zdrowia
Tabela Zdrowia

Pasjonat sportowego i zdrowego trybu życia. Zajmuję się: Wszechobejmującym uświadomieniem.

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

   Dodaj Odpowiedź

   Rynek Zdrowia
   Logo
   Wózek sklepowy