ArthroRevital Complex

Preparat zawiera glukozaminę i chondroitynę w połączeniu z 11 ziołami

 

 

 

Oryginalna, tradycyjna szwajcarska receptura preparatu z dodatkowymi ziołami o działaniu przeciwzapalnym, wzmacniającym naczynia krwionośne i usprawniającym trawienie

Skład:
Skład jednej kapsułki:
biała kapsułka – poranna: siarczan glukozaminy (558mg; wolna glukozamina 470 mg*), jadalny hydrolizat żelatyny (5 mg*), skrzyp polny (5 mg*), poziewnik pstry (5 mg*), rdest ptasi (3mg*), podagrycznik pospolity (3mg*), tarczyca bajkalska (3mg*), jeżówka purpurowa (3mg*), miłorząb dwuklapowy (3 mg*), korzeń żeń-szenia (3mg*), owoc czarnej jagody (3mg*), ostropest plamisty (3mg*), wierzbownica (3mg*), kapsułka (jadalna żelatyna).
zielona kapsułka: – wieczorna: siarczan glukozaminy (342 mg; wolna glukozamina 288 mg*), siarczan chondroityny (253mg*), jadalny hydrolizat żelatyny (5mg*), kapsułka (jadalna żelatyna).

Tak rozbudowany skład preparatu ArthroRevital Complex 90 kaps. wpływa na korzystne działanie nie tylko na stawy, ale także na inne narządy.

Stosować 2 razy dziennie (rano i wieczorem). Kapsułki różnią się kolorem i mają nieco inne właściwości.

ArthroRevital Complex to preparat, który poprawia funkcjonowanie stawów i hamuje ich uszkodzenia wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania chrząstki stawowej. Glukozamina i chondroityna są elementami strukturalnymi tkanki chrzęstnej, więzadeł i ścięgien

Masa netto
90 kapsułek: 62,6 g ± 5%

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Treści i produkty widniejące na stronie: tabelazdrowia.pl mają na celu polepszenie stanu organizmu np. poprzez wzmocnienie układu odpornościowego czyli informowanie o zdrowym stylu życia i odżywianiu, a nie zastąpienie, kontaktu pomiędzy czytelnikiem strony a jego lekarzem.Filtr wyszkiwania: "problemy zdrowotne" pokazuje choroby na które dane produkty mogą wspomagać powrót do zdrowia lecz nie leczyć. Przed zastosowaniem się do porad z zakresu wiedzy specjalistycznej, w szczególności medycznych, zawartych na naszej stronie należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem. Administrator nie ponosi żadnych konsekwencji wynikających z wykorzystania informacji zawartych na stronie tabelazdrowia.pl .