ANTICANCERLIN


Anticancerlin zamówienie

ANTICANCERLIN

Zapobiega uszkodzeniom struktur genetycznych  DNA, wspomaga pracę enzymów naprawczych i blokuje zapoczątkowanie przemian  nowotworowych

 

[box type=”bio”]

Głównym składnikiem preparatu jest Sarcandra glaber, roślina nad  której w latach 80-tych odbyły się badania w Szpitalu Onkologicznym Shang Dong  Lin Qi. Stosowanie preparatu w 54% dało pozytywny wynik w powrocie do zdrowia raka, w 373  przypadkach zachorowań. Wystarczy stosować preparat przez okres 40 dni by  stwierdzić jego pozytywne działanie.

ANTICANCERLIN

Bardzo dobry lek, ale raczej w początkowych stanach choroby nowotworowej.

Anticancerlin jest wynalezionym w ostatnim czasie skutecznym lekiem w powrocie do zdrowia złośliwych nowotworów. Znany i sprawdzony również na rynku polskim. Jest starannie pozyskiwany i przygotowywany z chińskiego leku. Może wywrzeć korzystne działanie terapeutyczne w chorobie nowotworowej. Może być podawany pacjentom po zabiegach chirurgicznych. Odznacza się stwierdzoną skutecznością w powrocie do zdrowia nowotworów złośliwych i rzadkich skutków ubocznych, nadaje się do długotrwałego aplikowania. Jest chętnie stosowany przez pacjentów i personel medyczny w Chinach i za granicą.

DZIAŁANIE I SKUTKI:
Jak udowodniono w trakcie licznych eksperymentów w trakcie kurowania nowotworów złośliwych, ANTICANCERLIN może zmniejszyć wielkość nowotworu i poprawić symptomy subiektywne (w praktyce klinicznej obserwowano wzrost apetytu, złagodzenie bólu, wzrost sił pacjentów). Potrafi zmniejszyć prawdopodobieństwo komplikacji. Może spowodować zniknięcie żółtaczki powodowanej przez niektóre nowotwory. Podawanie tego leku pacjentom w późnym stadium rozwoju choroby może przedłużyć trwanie remisji. W przypadkach zaawansowanego nowotworu trzustki przekazywano informacje o przeciętnej długości okresu remisji ponad półtora roku. Ponadto, przy długim okresie stosowania występuje tylko kilka skutków ubocznych. W praktyce klinicznej nie zanotowano zmniejszenia liczby krwinek białych lub płytek krwi, ani uszkodzenia wątroby. Nie ma zauważalnych reakcji żołądkowo – jelitowych, takich jak nudności, wymioty czy biegunka.

WSKAZANIA:
Z uwagi na skuteczność tego leku w eksperymentach klinicznych zaleca się go głównie w nowotworach trzustki, żołądka, odbytnicy, wątroby i przełyku. Jest również przydatny w nowotworach płuc, pęcherza moczowego, przewodu nosowo-gardłowego, tarczycy oraz białaczce.

STOSOWANIE I DAWKI:
Jednorazowo 4 tabletki 3 razy dziennie.

OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE:
W butelkach po 100 tabletek, każda zawierająca 0,25 gm ekstraktu Anticancerlin.

Wsparcie w zwalczaniu zmian onkologicznych , antywirusowe ,  zapalenie opon mózgowych, …

Właściwości famakologiczne: eliminuje wolne  rodniki, hamuje procesy mutagenne, zapobiega uszkodzeniom struktur genetycznych  DNA, wspomaga pracę enzymów naprawczych, blokuje zapoczątkowanie przemian  nowotworowych, spowalnia wzrost nowotworów m.in. przez ochronę komunikacji  międzykomórkowej oraz kontrolę prawidłowego podziału komórkowego, zmniejsza guzy  pierwotne i występowanie przerzutów. Blokuje syntezę związków rakotwórczych,  aktywację kancerogenów, unieszkodliwia mutagenne i kancerogenne działanie wielu  toksyn. Wspomaga układ immunologiczny, zwiększa efektywność preparatów  przeciwnowotworowych, jednocześnie redukuje skutki uboczne chemio i  radioterapii, poprawia ogólny stan chorego.

Wskazania  do stosowania: nowotwory płuc, piersi, trzustki, wątroby, żołądka, przełyku, jelit, odbytu, prostaty, układu rozrodczego, skóry, krwi. Preparat  jest niezastąpionym środkiem profilaktycznym, stosowanym podczas remisji  choroby.

Preparat zbiorowy, wytworzony z soków,  proszków i wywarów z roślin w formie tabletek niepowlekalnych. Sarcandra glaber,  Radix clemetidis chinensis, Radix Trichosanthes kirilowii – gurdlina Kiriłowa  kłącze, Radix Astragalus membranaceus – traganek błoniasty kłącze, Radix  Wolfiporia cocos, Scerotium cocos; Glycyrrhiza uralensis – lukrecja uralska,  Codonopsis tangshen – dzwonkowiec tangaszenski, Scutellaria baicalensis  wielkogłówkowy.

Skład  chemiczny: węglowodany, sacharoza, alkaloidy, saponiny, saponiny  trójterpenowe, sterydowe, flawonoidy, kwasy organiczne, klematozydy  A1, B1, C, sekswiterpenoidy, garbinki.
 
 
Dawkowanie: 4 tableki 3 razy dzienni. 30-60min po  posiłku. Podstawowa kuracja 40 dni – 5 opakowań.
 
 
Przechowywanie: przechowywać w ciemnym, suchym  miejscu, niedostępnym dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Termin przydatności  24 miesiące od daty podanej na opakowaniu.

.

 


Kliknij tutaj

Z przyjemnością zobaczymy Twoje komentarze

Dodaj Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Cieszymy się, że jesteś z Nami
Resetuj Hasło
Porównaj przedmioty
  • Całkowity (0)
Porównać
Wózek sklepowy