Ponad 90 000 produktówProdukt potrzebny każdemu po ukończeniu 12 tego roku życia Darmowa dostawa uzależniona jest od minimalnej kwoty u danego sprzedawcy Super tarcza antywirusowa

Suplementy diety i zdrowa żywność

Witamy na naszej platformie Handlowo – reklamowej

ZNAJDZIEMY TU OFERTY RÓŻNYCH SPRZEDAWCÓW
Sprzedawcy wewnętrzni

Sprzedawcy wewnętrzni, czyli tacy którzy na naszej stronie umieszczają swoją ofertę produktów i/lub usług z . Zamówienie składane jest bezpośrednio na naszej stronie.

Bezpieczeństwo
Sprzedawcy wewnętrzni są weryfikowani przez nas np. poprzez nr konta bankowego z którego robią przelew 1 grosza. Afiliacyjni przez sieć afiliacyjną która z nimi współpracuje.
Sprzedawcy afiliacyjni

Afiliacyjni, czyli po kliknięciu w link i przenoszeni zostajemy do sklepu docelowego i tam dokonywane są zamówienia.


Woda jest lustrem naszych myśli i emocji, a nasze zdarzenia w życiu są odzwierciedleniem tego o czym myślimy w połączeniu z uczuciem – jest to Prawo przyciągania, które mówi, że to co wysyłasz do świat u to otrzymujesz. Prawo przyciągania jest powiązane z prawdziwą wiarą – ona sprawia, że możesz mieć co chcesz w życiu. Ważne jest robienie czegoś dla przyjemności. Endorfiny produkowany np. gdy uprawiamy sport lub się uśmiechamy dają nam lepszą odporność i uczucie szczęścia. Robimy to, co kochamy, a pieniądze powinny być skutkiem robienia tego, co kochamy. Obok zdjęcie klastra wody pod wpływem mówienia komuś: „Kocham Cię”, Struktura to efekt miłości partnerskiej
Woda w organizmie naszym i tej osoby zmienia zmienia strukturę. Cząsteczki układają się w piękne klastry.

Proszę zwrócić uwagę na  kryształ wody jak mówimy do kogoś: „Zrób to!” oraz „Zróbmy to”. 
Mówiąc „Zróbmy to” struktura wody staje się piękna, a słowa: „Zrób to!” jest to brzydka struktura.
W ten sposób woda wskazuje nam, że nie należy używać określeń „Zrób to!” gdyż zmienia te słowo i uczucie za nim idące jakość wody z której składa się organizm oraz inną wodę do której są skierowane te słowa.

Nasz serwis powstał z myślą o wszystkich, którzy cenią swoje zdrowie i chcą je w naturalny sposób wspierać. W jednym miejscu zebraliśmy ofertę sprawdzonych sklepów, oferujących suplementy diety, witaminy, minerały, kosmetyki, środki słodzące i inne naturalne preparaty znanych i cenionych marek w rozsądnych cenach. To jednak nie wszystko! Znajdziesz tu artykuły tematyczne, w których opisujemy, jak radzić sobie w przypadku wielu problemów zdrowotnych. Znajdziesz kategorie, z których dowiesz się jak:

 • zapewnić sobie zdrowe powietrze;
 • wesprzeć walkę z nowotworem;
 • odkwasić organizm;
 • przygotować zdrową wodę do picia;
 • radzić sobie z dną moczanową;
 • wspomóc leczenie depresji i nerwicy;
 • zrzucić zbędne kilogramy;
 • zapobiegać biegunce;
 • wspomóc zainfekowane gardło;
 • złagodzić objawy cukrzycy;
 • wyeliminować z organizmu pasożyty, a także wiele więcej! W każdej kategorii umieściliśmy wiele przydatnych informacji, także dotyczących dostępnych na rynku kuracji i sposobów radzenia sobie z różnymi przypadłościami. Z łatwością wyszukasz wszystkie artykuły po nazwie, korzystając z paska wyszukiwania znajdującego się po prawej stronie. Proponowane przez nas suplementy, preparaty, tabletki, proszki i krople to wyłącznie sprawdzone i przebadane środki, którym możesz zaufać. W bogatej ofercie znajdziesz: witaminę C z kolagenem, ksylitol oraz inne środki słodzące, feromony damskie i męskie, odmładzające kremy z wyciągami roślinnymi, olejki CBD, kwas hialuronowoy, ziołowe pasty do zębów oraz znacznie więcej! Naszą misją jest promowanie naturalnych metod dbania o zdrowie. Pośród producentów znajdziesz takie marki jak:
 • Himalaya,
 • C-olway, 
 • Organic India,
 • Herbapol,
 • Bio Planet.
Kocham cię - struktura wody w organizmie
Kocham cię – struktura wody w organizmie

Na portalu tabelazdrowia.pl oferujemy także produkty wspierające układ ruchu, takie jak: ortopedyczne stabilizatory na plecy, kolano, czy elektrostymulatory mięśni. A dla osób zainteresowanych zdrowym odżywianiem przygotowaliśmy ofertę obejmującą ziołowe herbatki, suszone owoce, siemię lniane, sok z brzozy itp. Znajdź u nas to, czego szukasz w rozsądnej cenie!

Suplementy diety, zdrowa żywność
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło